Známy raper vydáva ďalšiu knihu, ktorá poodhalí zákulisie tvorby jeho textov

Biografické knihy známych osobností nie sú v dnešnom svete ničím výnimočným. Píšu ich športovci aj umelci.  Na Slovensku sa k takémuto kroku z raperov  odhodlal zatiaľ len Majk Spirit, ktorý za pomoci svojej mamy – Evy Dušičkovej  vypustil do sveta autorizovanú biografiu s názvom  Chalan, ktorý vynašiel Spirita.  Tri roky po jej vydaní  prináša na knižný trh ďalšiu knihu s názvom Spiritovky.

Majk Spirit patrí k jedným z najobľúbenejších slovenských raperov. Popularitu mu priniesli úspešné songy, ale aj komunikácia so svojimi fanúšikmi.  Raper totiž vždy presne vedel, o čo sa chce s fanúšikmi podeliť a čo chce pred verejnosťou skryť.  Prostredníctvom svojej prvej knihy Chalan, ktorý vynašiel Spirita dovolil svojim fanúšikom spoznať jeho osobu aj z tej druhej strany, dovolil im nahliadnuť do svojho detstva, dospievania, porozprával o ženách i o láske, o úspechu, o motivácií a o fanúšikoch.  Knihu “stvoril“ so svojou mamou – spisovateľkou Evou Dušičkovou, ktorá  so synom spolupracovala  aj na druhej knihe s názvom Spiritovky.

https://www.instagram.com/p/B4u1H3EhZxJ/

Kniha Spiritovky bude fanúšikom odhaľovať  pozadie vzniku raperových  najúspešnejších textov. Dozvieme sa v nej, čo Majka motivovalo ku ich  písaniu a čo chcel nimi raper povedať.   „Spiritovky prinášajú pohľad do zákulisia mojej tvorby. Knižka krásne vysvetľuje, čo ma inšpiruje pri písaní textov, a ako sa to mení od albumu k albumu,“ hovorí Majk Spirit, ktorý dodáva aj to, že prostredníctvom svojich kníh by fanúšikov opäť rád nasmeroval k čítaniu, ktoré sa dnes dostáva, podľa raperových vlastných slov, do úzadia.

https://www.instagram.com/p/B42hZdKB1S8/

Citáty z jeho textov sa bežne zdieľajú na facebooku či  na instagrame, ľudia ich používajú na vyjadrenie vlastných pocitov či životnej situácie, často sa s nimi stotožňujú.  Podľa Dušičkovej je kniha reakciou na mnohé otázky, ktoré fanúšikovia Majkovi kládli na sociálnych sieti a ktoré sa týkali práve jeho textov, ktoré sa stali  medzi mládežou veľmi obľúbené.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Erik Tresor pozná súpera. Proti komu bude boxovať?

Viete, čo sú to „spiritovky“? Je to „poézia ulice“ s pozitívnym odkazom,ktorá v spojení s hudbou šíri dobré vibrácie. Majk Spiritsa ich tvorbe venuje takmer dvadsať rokov. V tejto knižke nahliadnemenielen do jeho tvorivej dielne,ale tak trošku aj do jeho duše.Podelí sa s nami o svoje názory, prezradí niektoré malé tajomstvá a poodhalí, čo ukrýva vo svojich textoch. Ak vás zaujíma, kedy a prečo sa rozhodol písať texty so „spiritom“, čo ho inšpiruje, ale aj to, ako vznikajú jeho texty a videoklipy, tak je táto knižka určená práve pre vás.

 

Predaj knihy Majka Spirita s názvom Spiritovky začne oficiálne  22.novembra 2019. Predpredaj knihy bol však spustený na www.majkspirit.sk a www.spinaker.sk  už od 14. novembra. Všetky knihy objednané v predstihu budú doručované s predstihom, no ak by ste náhodou predpredaj nestihli,  po oficiálnom vydaní knihy sa bude určite konať aj raperova autogramiáda, o ktorej bude Spirit určite včas informovať na sociálnej sieti.

Odporúčame