Známy americký spevák baví ľudí počas karantény: Dotvorte ďalšiu strofu piesne, on vám ju zaspieva

Americký spevák baví ľudí aj počas karantény.

Ľudia môžu dotvoriť Bon Joviho pesničku podľa seba. (Zdroj: Wikimedia Commons/slgckgc)

#Koronavírus zasiahol životy všetkých na svete. Aj tí, ktorí nie sú nakazení by mali byť doma, dodržiavať najrôznejšie opatrenia a chrániť seba aj ostatných. Po horore v Taliansku sa stali epicentrom vírusu Spojené štáty americké, v ktorých sa situácia každým dňom zhoršuje. Ľudia zvyknutí na slobodný pohyb sú zrazu obmedzení a nakoľko niektorí nemôžu ani pracovať, vymýšľajú si najrôznejšie aktivity.

Ak nemôžeš robiť to, čo robíš, rob, čo môžeš – takto by sme mohli jednoducho preložiť názov projektu, ktorý vymyslel známy americký spevák Bon Jovi. Tento spevák zverejnil na sociálnych sieťach začiatok pesničky a o jej dotvorenie poprosil svojich fanúšikov. Pravidlá sú jednoduché – vypočujte si úvod jeho pesničky a napíšte ďalšiu strofu.

Zo všetkých strof, ktoré uverejnia jeho fanúšikovia na sociálnych sieťach si Jon Bon Jovi vyberie niekoľko najlepších. Tie následne posunie fanúšikom vo forme videí, v ktorých tieto časti pesničky spieva on sám. Takto všetci tvoria spoločný príbeh, s ktorým sa vedia stotožniť ďalšie stovky ľudí v karanténe. Ľudia vo svojich strofách dávajú vedieť to, ako prežívajú karanténu a vyjadrujú nádej, že pandémia čím skôr skončí.

Trúfli by ste si aj vy vymyslieť časť takejto piesne?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jon Bon Jovi (@jonbonjovi),

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame