Ženský Oktagon Underground s hviezdnou účasťou: Do boja sa zapojí aj veteránka UFC Lucie Pudilová

Zdroj: Instagram/luciepudilovamma

#V čase koronakrízy sa promotéri Oktagon MMA rozhodli prísť s novým formátom súťaže. Dnes táto organizácia oficiálne zverejnila osmičku žien, ktoré zabojujú o cenu pre víťazku vo výške 5 000 €. Medzi nimi nemohli chýbať aj účastníčky 4. série Oktagon Výzvy. Najväčším menom celej pyramídy je však jediná žena z domácej scény, ktorá sa dostala do UFC, Lucie Pudilová.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Na zápasové dvojice ešte čakáme

Zverejnená bola osmička bojovníčok, ktoré by mali medzi sebou bojovať. Najpravdepodobnejšia možnosť postupu v pyramíde bude nechať vyzápasiť medzi sebou krajanky. To by zaručene znamenalo česko-slovenské finále.

O záujem o Lucku Pudilovú nie je núdza. Tú vyzvala Tereza Bledá, ktorá má za sebou veľmi úspešnú kariéru v amatérskom MMA a na svoj profesionálny debut ešte len čaká. K výberu bojovníčok sa Tereza vyjadrila takto: „Je to tu! A aby to bolo ešte lepšie, tak som ako prvú súperku vyzvala najlepšiu českú zápasníčku Luciu Pudilovú. Toto bude tá najlepšia vojna!“ vyhlásila na svojom Instagrame.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Pudilova (@luciepudilovamma),

Štartovka je poriadne našlapaná

Okrem Lucie Szabovej a Lucie Krajčovič, ktoré sme mohli sledovať v 4. série reality show Oktagon Výzva, do boja nastúpia veľmi známe tváre ženských bojových športov. Magdaléna Šormová je mnohými považovaná za nástupkyňu Lucky Pudilovej v prestupe do UFC. Teraz bude mať šancu to všetkým dokázať.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sormova (@magdalena.sormova),

Zdroj: oktagonmma.cz,
Odporúčame