Ženské trampoty, o ktorých sa nehovorí: Muži to na nich milujú, ony sú z toho zúfalé!

unsplash.com

#Dámske pokolenie sa už odpradávna chcelo páčiť mužom. Od počiatku ľudstva boli ženy stredobodom mužského vesmíru a rovnako to platí aj v opačnom prípade. Aj na základe toho sa snažili využívať a stále využívajú všetky ženské zbrane, z ktorých muži šalejú.

Ktoré veci muži milujú na ženách? Je ich niekoľko a ženy to dobre vedia. Potom je tu ale špeciálna kategória kúskov, ktoré dokážu dievčatám narobiť nervy i napriek tomu, že mužom sa práve tie veľmi páčia. Toto sú tie najčastejšie problémy!

1. Biele oblečenie

Muži milujú na ženách biele oblečenie. Je synonymom čistoty, nehy a efekt plní i v prípade optickej krásy. Trendy sú krásne ženské postavy v štýle Venuše, čiže výrazné boky a väčší zadoček. Práve toto dokáže žena výborne dosiahnuť bielou farbou, ktorá opticky pridá na tých správnych miestach. I napriek tomu majú ženy z toho hotovú traumu. Veď čo ak napríklad prídu „mesiačiky“ alebo sa stane nejaká iná, neželaná nehoda?

2. Manikúra

Žena bez dlhších a upravených nechtov? Nepredstaviteľné! I keď si muži myslia, že udržať si krásne nechty je jednoduché, opak je pravdou. Stačí, že sa spraví malý záder na nechte, nehovoriac o tom, keď si žena nechty narazí a zlomí od nechtového lôžka. Takú bolesť by nechcel zažiť nikto.

3. Čipkované spodná bielizeň

Byť pre svojho drahého zvodnou, sexi a príťažlivou, chce zrejme každá. „Na ženách sa mi najviac páči kvalitná čipkovaná spodná bielizeň. Evokuje to vo mne zvádzanie a vyzerá to hriešne. V posteli chcem mať jednoducho dračicu,“ priznal Mário. Takéto kúsky sa ale ťažko udržujú a tým, že sú čipkové, je ich životnosť podstatne kratšia. Stalo sa už aj vám, že sa vám roztrhalo práve v tej najhoršej chvíli? Nehovoriac o tom, že do tých lepších treba investovať aj viac peňazí.

4. Voľnosť pre prsia

Pevné prsia sú alfou a omegou pre nejedného muža a dokážu im dokonale poblázniť myseľ. Jednoduchým trikom ako to dosiahnuť sú rôzne podprsenky, nakoľko výber v obchodoch je viac ako bohatý.  Kým v minulosti prevládal trend push-up podprseniek, ktorým si ženy pridali aj o dve čísla väčšie „kamarátky“, teraz sú IN čipkované bralety. Muži, vedeli ste, že takýto typ podprsenky so širokým spodným pásom po celom dni nepríjemne reže do tela? Verte, že keby sa dalo, ženy by vyhlásili navždy voľnosť pre prsia!

 

5. Farby

Žltá, zelená, červená… V podstate to je jedno, ale dievčatá by sa mali oblúkom vyhýbať čiernej. Na mužov to pôsobí utiahnuto a depresívne, čiernu preferujú iba pod šatami. Čo ale robiť, keď je vonku horúco, chcete urobiť radosť mužovi a zároveň sa nestrápniť fľakmi od potu? Aj keď potenie patrí  k normálnym súčastiam ľudského metabolizmu, spoločnosťou je to považované za faux-pas. Tento problém sa dá ale vyriešiť nalepovateľnými „potovými vložkami“, ktoré dostanete kúpiť v každej dobrej lekárni.

6. Lodičky

Topánky na vysokom podpätku sú považované za absolútne ženskú a sexi záležitosť. Väčšina žien ich z duše nenávidí a to i napriek tomu, že sa v nich cíti oveľa lepšie. Tie s chudším chodidlom majú problém s tým, že sa im neustále vyzúvajú, ostatných pália päty a o otlakoch nehovoriac. Páni, buďte voči dámám zhovievaví. Skúste chodiť vy celý deň po špičkách a potom možno pochopíte, aké ťažké je nosiť lodičky a iné topánky s niekoľkocentimetrovým podpätkom.

unsplash.com

 

 

Odporúčame