Zbil ženu, teraz uvažuje o rapovej kariére. Kto je Miles Bridges?

Meno Miles Bridges v uplynulých dňoch rezonuje vo svetových médiách. Tento basketbalista ale nie je v centre diania vďaka svojím výkonom na palubovke. Má problémy so zákonom a možno ukončí kariéru, aby mohol začať ďalšiu.

Miles Bridges ako násilník 

Miles Bridges má 24 rokov a hrá basketbal za klub Charlotte Hornets v prestížnej NBA. Treba objektívne napísať, že vo svojom tíme patrí medzi najlepších hráčov a odborníci mu odhadovali svetlú športovú budúcnosť. Tieto tvrdenia sú ale v aktuálnej chvíli už minulosťou. Momentálne je skôr reálne, že Bridges si už v NBA nezahrá.

Dôvodom je, že sa prevalilo, že Miles fyzicky napádal svoju manželku, ktorá sa rozhodla zverejniť fotografie svojich zranení a prípad momentálne rieši polícia. Ukázalo sa, že Bridges je násilník, ktorý má problémy so zvládaním hnevu, pričom mu nerobí problém napadnúť osobu, s ktorou žije.

Bridgesova manželka Mychelle Johnson zdieľala tieto fotografie. Aby toho nebolo málo, majú spolu dieťa,…

Bude teraz z neho rapper?

Je otázne, ako prípad skončí, ale dôkazy hovoria jasnou rečou proti Milesovi Bridgesovi. Ak sa potvrdí, že skutočne svoju manželku bil a fyzicky napadál, je jednoznačné, že jeho pôsobenie v NBA je na konci.

Viaceré zámorské zdroje prišli s informáciami, podľa ktorých Bridges uvažuje nad novou kariérou. Z basketbalu by údajne mohol presedlať na rap, ktorý je jeho srdcu dlhodobo blízky. A kriminálny register v americkej rap game nie je vnímaný ako no-go, dá sa skôr konštatovať, že je to práve naopak. Celú situáciu budeme sledovať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Robin Zoot a MAKE SUDETY GREAT AGAIN: Prečo je to super album? (ANALÝZA)

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Miles Bridges, Getty Images

Odporúčame