Zayove IN DA CLUB s Egom dostalo vizuál: Čo si pre nás FCK THEM pripravili?

Dlho sa objavovali názory, že zo skupiny Haha Crew je Zayo najslabším článkom. Dalyb je skvelý producent, je populárny a aj rapuje, Sameya zase kolegovia z brandže chvália za jeho prednes a lyriku. Zayo bol podceňovaný, ale následne vydal album a časť kritikov umlčal

Okrem toho, chalani z Haha Crew majú šťastie, že majú výborné vzťahy s populárnym raperom Egom. Videl v nich potenciál, podporil ich a často sa s Dalybom, Sameyom či Zayom objavuje aj na spoluprácach.

Z premiérového albumu Zaya patrila medzi najpopulárnejšie skladba IN DA CLUB. Hosťoval na nej práve Ego a v uplynulých dňoch nám bolo povedané, že sa môžeme tešiť na vizuál k populárnej piesni.

Dočkali sme. Videoklip je zaujímavý a kvalitný. Avšak, treba byť úprimný, FCK THEM vždy robí vizuály, ktoré sú zaujímavé a kvalitné a vidieť v nich aj Yakshov odkaz, ktorý by nedal von pod záštitou FCK THEM niečo, čo by nebolo prvotriedne.

Pri pohľade na komentáre pod videom prevládajú tie pozitívne, fanúšikovia velebia Zaya aj Ega. Na druhej strane, nájdu sa aj neprajníci, ktorí kritizujú predovšetkým zástupcu Haha Crew a jeho prednes či obsah textu.

Nuž, ale tak to už raz je. Nikdy človek nevyhovie rovným sto percentám poslucháčov. Zayo ale zapracoval a je to vidieť.

Odporúčame