Zayo je navždy mladý, ADiss odkrýva ďalšiu vec z albumu MY, ale aj Kaliho nová hosťovačka. Čo nám priniesol tento víkend?

Keďže posledné víkendy sú na novinky na našej scéne bohaté, rozhodli sme sa vám opäť zhrnúť do jedného článku to najdôležitejšie, čo priniesol uplynulý víkend. Zase raz sme sa dočkali noviniek z každého súdka. Pomaličky, ale isto sa nám začínajú odkrývať nové skladby z chystaných albumov, ale aj doplnenie klipov ku už releasnutým počinom. Už pár dní bolo jasné, že dnes sa dočkáme hudobnej novinky z dielne FCK THEM, dokonca rovno od HAHA CREW. Po Sameyovom albume čakáme LP už aj od Dalyba a Zaya. Druhý menovaný nám posunul novinku Navždy Mladý, ktorú produkoval Abe.

Ako nám v rozhovore prezradil ADiss, na albume MY nájdeme skôr pozitívnejšie skladby s pozitívnejšími témami. Dôkazom je aj ďalšia vypustená skladba s videoklipom, ktorá nesie názov MA BEJBE, a v ktorej nájdeme na hosťovačke speváčku Ronie. Tí, ktorí album rotovali na iných stremovacích službách už túto vec určite poznali, no a dnes fanúšikom ADiss pridal aj sľubovaný vizuál.

Rasizmus a šikana je problém. O novinke Bena Cristovaa sme už písali včera, takže ak chceš vedieť viac, prečítaj si tento článok.

Celistvý projekt bude vydávať aj speváčka Veronika Strapková, ktorá si na jednu zo svojich skladieb pozvala aktuálne jedného z najvyťaženejších slovenských interpretov. Hovoríme samozrejme o Kalim, ktorý ovláda trendy týždeň čo týždeň, a inak to zrejme nebude ani teraz. O videoklip sa postaral už overený Dušan Krajčovič.

To, na čo mnohí čakali, je už konečne realitou. Dnešným dňom sa na shope Ruka Hore spustil predpredaj očakávaného albumu člena Mojej Reči – Supu. Supa vydáva CD Biele Noci, ktoré by malo byť nadviazaním na predošlý album (Čierne Dni). O albume toho veľa nevieme, no obraz nám čiastočne dotvára už vydaný snippet, či skladba Kamenné Tváre.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *