Zaspomínate si so slzou v oku alebo vás rovno napne: Pozrite na neuveriteľné fotky zo školskej jedálne

Instagram/Skolskajedalen

#Univerzálna hnedá omáčka, mäso s obrovskými kúskami mastnej žuvačky, sypké zemiaky a podivné porcie. Aj na to si spomíname z detstva stráveného v školskej jedálni.

V posledných rokoch na sebe tieto stravovacie zariadenia často zapracovali a začali ponúkať výborne a zdravé jedlá. No pre nás, ktorí už máme roky základnej a strednej školy nejaký čas za sebou, sa tieto obedy skôr spájajú s tým, čo sme zmienili vyššie. A tiež s nepríjemnými kuchárkami, lepkavou tarhoňou, ktorú sme mohli strieľať po spolužiakoch, a presladeným čajom v durit pohároch.

Či už vám pri tomto popise nostalgicky odkvapla slza z oka, prípadne naopak, už vám nie je najlepšie pri spomienkach na mastné taniere a pokrmy, odporúčame instagramovský profil nazvaný jednoducho Pikošky zo školskej jedálne. Ten zbiera všetko, na čo si tak dobre pamätáme.

#weareback #kapusticka #nofilter #opatzijem #missedyou ♥

A post shared by pikošky zo školskej jedálne (@skolska_jedalen_) on

#halušky #omáčka #trimäsa #somsanajedol #prasknem

A post shared by pikošky zo školskej jedálne (@skolska_jedalen_) on

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií