Zápas storočia je tu, kde ho môžeš pozerať? Môže to byť najdôležitejší duel môjho života, hovorí Attila

Attila Végh

Attila Végh sa stal dvojnásobným otcom (Zdroj: S.Troshchenko/Wikimedia Commons)

#Na tento deň netrpezlivo čakali všetci fanúšikovia česko-slovenského MMA. Už dnes, v sobotu 9. novembra si to medzi sebou v rámci Oktagon 15 rozdajú Attila Végh a Karlos Vémola. Hoci papierové predpoklady favorizujú českého borca, Attila sa dopredu rozhodne nevzdáva. V novom videu od Oktagonu tvrdí, že dnešný zápas môže byť tým najdôležitejším v jeho živote. A ak vyhrá, nebude to víťazstvo len preňho, ale aj pre celé Slovensko.

Ako každý asi vie, Végh proti Vémolovi nastúpi v takzvanom Zápase storočia vo vypredanej pražskej O2 Arene. Celá šou začne už o 18. hodine, keď ľudí v hale čaká 6 zápasov v prelims. Bude medzi nimi aj duel medzi slovenskou borkyňou Luciou Krajčovič a to proti Barbore Cypriánové z Česka. Program prelims môžu diváci doma vidieť len ak si zakúpia pay-per-view access cez stránku Oktagonu. Ten stojí na celý večer 9,99 eur. 

Hlavný program začne o 20. hodine a ten sa bude dať okrem stránky Oktagonu sledovať aj na JOJ Plus, v Česku na O2 Sport a takisto TV Tipsport. Postupne si to rozdá Slovák Peter Benko s Čechom Jakubom Štáfekom v middleweight kategórii, Robert Bryczek s Leandrom Silvom vo welterweight, ďalší Slovák Gábor Boráros s Kaikom Britom v rovnakej kategórii a v heavyweight Michal Martínek s Viktorom Peštom. Vyvrcholením bude potom súboj Attilu s Karlosom v light heavyweight. Víťaza by sme mali poznať pred 23. hodinou.

Ešte pred zápasom si nezabudni pozrieť poslednú časť videa Na dohled od Oktagonu.

Odporúčame