Zabudnite na Nellyho track Dilemma. Roko urobil tejto skladbe cover

Niekto ho neberie vážne, niekto ho podporuje, niekto sa mu smeje, niekto si ho ide a fandí mu. Roko je jediný a jedinečný a povedzme to tak, slovenskú rapovú scénu dotvára sebe zvláštne vlastným spôsobom. Najnovšie o sebe dáva vedieť coverom na známy track rapera Nellyho – Dilemma. Kým si to nepustíte, tak si to pravdepodobne nebudete vedieť ani predstaviť.

Tento cover je klasický rokovský. Raper, ktorý sa nedávno objavil aj na Dameho novom albume 100RY dokazuje, že stále nepovedal posledné slovo a s kariérou sa rozhodne končiť nechystá. Práve naopak, mali by sme sa skôr či neskôr dočkať jeho albumu. Cover na dlhoročný hit rapera Nellyho je, ako by sme to presne povedali, zaujímavý. Áno, zaujímavý je to správne slovo, možno ešte svojský.

Pre lepšie pochopenie celkového kontextu, pripájame aj originálnu verziu tejto skladby.

Originál má už približne desať rokov a po tom, čo si vypočujete Rokov cover na tento track, tak vám garantujeme, že sa už naň nebudete pozerať tak, ako tomu bolo doteraz. O Nellym sa v poslednej dobe dosť hovorí, ale to môžeme napísať aj o Rokovi.

Po tom, čo sa zapojil do hot16challenge, objavil sa na skladbe Achtung u Dameho či tom, ako sa zapojil do NoTuneChallenge, môžeme povedať, že v letných mesiacoch patrí zo slovenskej scény medzi tých aktívnejších. A kedy bude ďalší diss, teda prepáčte, disk?

Foto: Roko, Youtube video

Odporúčame