Zabudni na drahé značky: Tento trendy kúsok majú doma všetci a dajú sa s ním robiť divy

Foto: Joshua Rawson Harris/Unsplash.com

#Poznáme to asi všetci. Stojíme ráno pred skriňou a absolútne netušíme, čo si obliecť. Niekedy skrátka nemáme chuť na komplikované kreácie zaberajúce pol dňa prípravy. Keby sa tak dalo schmatnúť prvú vec, obliecť sa a vyzerať super… Ale ono sa to dá! A navyše úplne jednoducho.

Jednoduchosť – tak týmto heslom sa pri obliekaní riadi už nejedna celebrita. Ako však túto nenútenú štýlovosť docieliť aj bez zruinovania peňaženky? Odpoveď je jasná – stačí ti obyčajné biele tričko. Je to jednoduchý kúsok, ktorý sa hodí ku všetkému a nemôžeš ním nič pokaziť. Či už preferuješ športový, ležérny alebo elegantný štýl, s bielym tričkom neurobíš nikdy krok vedľa. Je presne tým záchranným kolesom, ktoré pri nedostatku outfitovej fantázie potrebuješ.

Hodí sa ku všetkému

Skombinovať ho môžeš so sukňou, sakom, bundou, lodičkami, teniskami, alebo s čímkoľvek vám len napadne! Stačí sa pozrieť na módne kreácie tých najznámejších ikon, ako sú Olivia Palermo, Karlie Kloss, Victoria Beckham, či naše slovenské krásky – Soňa Skoncová, Dominika Cibulková, Táňa Pauhofová a mnohé ďalšie. Všetky spomínané dámy módu nielenže milujú, ale vyznajú sa v nej na jednotku. Preto, ak ide o módne trendy a outfitové inšpirácie, rozhodne sa oplatí dať na ich radu.

Aké sú kombinácie s bielym tričkom, ktoré nikdy nesklamú? Tu sú príklady.

#1 Nesmrteľná klasika

Reč je o bielom nepotlačenom tričku s dobre padnúcimi džínsami. Bolo to skvelé pred 30 rokmi a je to skvelé aj teraz! Tak jednoduchá a pritom geniálna kombinácia dvoch nadčasových kúskov si skrátka zaslúži uznanie.

#2 Nádych elegancie

Pokiaľ sa chystáš do práce či na rande a chceš tričku dodať šmrnc, jednoducho ho dolaď sukňou. Krátka, dlhá, riflová či kožená – ani jedným kúskom nespravíš chybu!

#3 All white

Všelikde sme už počuli, že jednoliaty outfit je priam módny hriech. Omyl! Neboj sa, pretože bielym kompletom sa skrátka nedá šliapnuť vedľa, ba skôr naopak! Dodá ti šmrnc a pritiahne uznanlivý pohľad každého v okolí.

https://www.instagram.com/p/Bnud-d9F685/?utm_source=ig_embed

#4 A čo v chladnejšom počasí?

Tak tu je priam nekonečno možností! Na vrch bieleho trička môžete dať sako, bundu alebo štýlový kardigan. Neboj sa experimentovať – biele tričko ti na to dáva dostatočný priestor.

Tak šup do skrine a obliecť biele tričko! Veď čo môže byť lepšie, než to, keď sa žena cíti naozaj pohodlne a nezameniteľne sexi?

Odporúčame