Malé vklady, obrovské výhry: Slovák dokonca siahal na neuveriteľných 120 miliónov eur!

Muž a žena pozerajú do notebooku.

O skvelé výhry nie je núdza ani na Slovensku. Zdroj: Getty Images

#Vieš si predstaviť, že by na tvoje konto pribudol napríklad milión eur? Pre mnohých ľudí nereálny scenár, ale zažiť sa to dá aj na Slovensku. Stačí sa o to iba pokúsiť a mať svoj šťastný deň. Dôkazom sú aj najnovšie príbehy.

Z 1,50 eura vyčaroval“ takmer tri milióny

Už aj v roku 2023 pribudol na Slovensku milionár. V nedeľu 8. januára zbohatol výherca v hre LOTO presne o 2 997 710,60 eura. Svoju stávku uzatvoril v Košickom kraji, pričom za ňu zaplatil 1,50 eura a na svoj tiket dal náhodné čísla. Nakoniec z toho vzišiel fantastický jackpot.

Víťazné čísla boli 2, 4, 12, 20, 34 a 35 – tie sa mu zrejme do pamäti vryjú už navždy. Veď z tohto hráča spravili celkovo už 74. Slováka, ktorý sa stal počas 30-ročnej existencie národnej lotériovej spoločnosti TIPOS milionárom. „Jackpot takmer tri milióny eur z prvého ťahu hry LOTO je v rebríčku najvyšších výhier v histórii TIPOSU aktuálne na 18. mieste,“ potvrdila hovorkyňa spoločnosti Adriana Podobová.

500-tisíc eur hneď na začiatku roka

Aj 4. január 2023 bude pre jedného zo stávkarov nezabudnuteľným. V druhom ťahu hry LOTO získal 500-tisíc eur. Stávku uzatvoril v Žilinskom kraji, pričom na tikete vyplnil 4 hracie polia v celkovej hodnote 4 eurá. Výhru mu priniesli čísla 3, 5, 14, 27, 44 a 45.

Staviť si na LOTO či iné lotériové hry môžeš aj ty a teraz to ide vďaka možnosti podať si rýchle stávky ešte jednoduchšie. Cez smartfón či tablet vieš svoju stávku uzatvoriť na dva kliky. Ako? Stačí sa len registrovať, pričom za to automaticky získaš 5 eur a prvých 5 online tiketov (stĺpcov) v hre LOTO tak môžeš mať zadarmo. Potom už len klikneš na podanie tiketu a počkáš na žrebovanie. Svoje tipy si vieš online formou aj pohodlne overiť.

CHCEM SI STAVIŤ NA LOTO

TIPOS.
Vyskúšaj si staviť v hre LOTO aj ty. Zdroj: TIPOS

Úspešné stávky aj v Eurojackpote

Slovenský hráč zaznamenal mimoriadny úspech aj v hre Eurojackpot. Koncom januára získal parádnu výhru 176 824,80 eura. Svoju stávku uzatvoril v Košickom kraji a zvolil náhodný výber čísel.

K piatim tipom pridal aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER celkovo za stávku 11 eur. To však zďaleka nebola jediná zaujímavá suma. Okrem toho 7. februára odvážny stávkar získal 282 745 eur a v ten istý deň padla aj výhra v hodnote 91 309 eur.

Slovák siahal na 120 miliónov

Začiatkom novembra 2022 slovenský hráč taktiež stavil okrem lotérie Eurojackpot aj v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER celkovo 5 eur. Čísla 7, 9, 40, 48 a 49 mu priniesli šťastie a vyhral takmer 300-tisíc eur. Mimochodom, ak by mal na tikete aj dve powerballové čísla 7 a 8, na jeho účet by pribudlo neuveriteľných 120 miliónov eur.

Aj za pár eur môžeš získať obrovské výhry

Vieš, čo majú všetky príbehy týchto výhercov spoločné? Vklad pár eur. A to je dôkaz, že na stotisícové či miliónové výhry vôbec nepotrebuješ staviť vysoké vklady. Svoju stávku v lotériových hrách LOTO, Eurojackpot či Euromilióny navyše môžeš uzavrieť rýchlo a jednoducho doslova za minútu. Stačí to len vyskúšať.

Novinkou je aj možnosť výberu často žrebovaných čísel. Pred stávkovaním cez internet sa ti zobrazia konkrétne čísla, ktoré boli za posledné obdobie ťahané viac a ktoré naopak nie. Staviť si však môžeš na čísla, aké len chceš. Nikdy nevieš, kedy sa výhercom staneš práve ty. Nezabudni, že všetky lotériové hry je možné hrať až od 18 rokov, viac info nájdeš na www.tipos.sk.

ZISTIŤ VIAC O LOTÉRIÁCH

Advertoriál pripravený so spoločnosťou TIPOS.

Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame