Z nádejnej modelky instablogerka: Sexi Nikol z Čiech je nielen vášnivou cestovateľkou

Foto: Instagram/nikolmoravcova

#Hashtagdievca Nikola Moravcová je kráska na pohľadanie. Milá tvárička, dlhé blond vlasy, ktoré očaria nejedného muža a v neposlednom rade postava, za ktorou sa obzrú zaručene všetci. Aj vďaka tomu sa ešte v roku 2006 stala Miss Internet.

Svoju slávu si chvíľu užívala tak, ako sa patrí. Za zmienku stojí napríklad účinkovanie v rôznych reklamách, ochutnala herectvo či moderovanie a objavila sa aj v súťaži Wipeout. I napriek sľubne rozbiehajúcej sa kariére celebrity robí dnes to, čo ju najviac baví a napĺňa – cestuje.

Fotografie nielen z celého sveta, na ktorých badať výrazný filter, pravidelne uverejňuje na Instagrame, kde má už takmer 87-tisíc fanúšikov. Svojich followerov ale obdarúva i módnou inšpiráciou. Nečudo, Nikol si s kamarátkami vedie i módny blog a jej vkus je naozaj perfektný.

Poznáš krásne dievča, o ktorom by sme mali napísať, alebo si ňou ty sama? Daj nám follow na našom Instagrame @hashtag.sk, používaj jeden z našich hashtagov napríklad #hashtagdievca a vďaka tomu ťa hravo nájdeme a s chuťou dáme o tebe vedieť celému Slovensku.

 

Odporúčame