Z nádejnej modelky instablogerka: Sexi Nikol z Čiech je nielen vášnivou cestovateľkou

Foto: Instagram/nikolmoravcova

#Hashtagdievca Nikola Moravcová je kráska na pohľadanie. Milá tvárička, dlhé blond vlasy, ktoré očaria nejedného muža a v neposlednom rade postava, za ktorou sa obzrú zaručene všetci. Aj vďaka tomu sa ešte v roku 2006 stala Miss Internet.

Svoju slávu si chvíľu užívala tak, ako sa patrí. Za zmienku stojí napríklad účinkovanie v rôznych reklamách, ochutnala herectvo či moderovanie a objavila sa aj v súťaži Wipeout. I napriek sľubne rozbiehajúcej sa kariére celebrity robí dnes to, čo ju najviac baví a napĺňa – cestuje.

Fotografie nielen z celého sveta, na ktorých badať výrazný filter, pravidelne uverejňuje na Instagrame, kde má už takmer 87-tisíc fanúšikov. Svojich followerov ale obdarúva i módnou inšpiráciou. Nečudo, Nikol si s kamarátkami vedie i módny blog a jej vkus je naozaj perfektný.

Poznáš krásne dievča, o ktorom by sme mali napísať, alebo si ňou ty sama? Daj nám follow na našom Instagrame @hashtag.sk, používaj jeden z našich hashtagov napríklad #hashtagdievca a vďaka tomu ťa hravo nájdeme a s chuťou dáme o tebe vedieť celému Slovensku.

F O R T H E G I R L S O N L Y 🍧 Minulý týden jsem založila do HIGHLIGHTS takovou rubriku "KAM V PRAZE…" a pojala to celkem zodpovědně (no, uvidíme, jak dlouho mi to vydrží,)😅 Je totiž spoustu krásných míst, kde maj dobrý snídaně, kávu, brunch, zmrzlinu, nebo třeba čerstvý sea food & prossecco a zaslouží si to vaší návštěvu..🍾 Dnes jsem zavítala do nově otevřené @chloeprague 🌸na Vinohradech, kde se u #flowerwall vyfotila snad už každá blogerka😉 Budete asi trochu přeslazený, ale jedno se musí nechat – je to fakticky fotogenický! Normálně na to asi napíšu i článek na blog (jako ta správná blogerka;) Jestli jsi pro, klikni 2x na fotku 😏 #chloeprague

A post shared by Nikol Moravcova💋 (@nikolmoravcova) on

H A S H T A G N O M A K E – U P … just #fakelashes & colored #eyebrows 😏

A post shared by Nikol Moravcova💋 (@nikolmoravcova) on

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *