Z mŕtvych vstáva superskupina troch veľkých mien slovenského rapu: Na pódiu sa stretnú s legendami z New Yorku

Vec (foto: Filip/Hashtag.sk)

#Americké hip hopové duo DAS EFX doručí vo februári do bratislavského MMC závan pravého brooklynského hip hopu. Na rovnakom stage-i sa predvedie dlhospiace trio CP KOMBO, menovite Vec, Zverina a Supa, ktorých v tomto zoskupení nevidíme a nepočujeme tak často. 

DAS EFX sú na scéne už od roku 1988 a ovplyvnili mnohých rapperov, medzi nimi aj Lords of the Underground, Fu-Schnickens či Kris Kross, má na konte platinový album a spoluprácu s Ice Cube. Do Bratislavy prinesú po 17 rokoch ich najväčšie hity – Real Hip Hop, They Want EFX alebo Mic Checka, a nezabudnuteľnú energiu z Brooklynu.

K old school party sa pripojí aj zmŕtvychvstané CP KOMBO

Jeden z najlepších textárov, jeden z najlepších freestylerov a jeden z najstarších raperov u nás sa dali dokopy a založili CP KOMBO, čím vznikla slovenská superskupina, minimálne preto, že všetci jej členovia sú super.

Zdroj: Viktor Cicko, POP Studio

Stretne sa alkoholik, recidivista a farboslepý… toto nie je začiatok vtipu priatelia, toto je CP KOMBO. Poďte sa pozrieť na výber toho najlepšieho od 3 rapových veličín, ktorým to na pódiu už po tých rokoch spolu naozaj funguje. CP KOMBO je výber toho najlepšieho čo tu máme, bohužiaľ…

Každý verný fanúšik hip hopu, ktorý ma prehľad v tom, čo je dobré, by nemal chýbať na žúrke 21.2.2020 v MMC. Lístky nájdete za príjemných 19€ na Predpredaj.sk. Pre čerstvé info sa pridajte na FB event

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame