Z Hollywoodu do Lužifčáka. Kérku od Ivany má Lil Wayne, Spirit aj Flexking

ivana tattoo art

Ivana Beláková alias Ivana Tattoo Art je svetoznáma tatérka, ktorá si svoju kariéru vybudovala až v ďalekom Hollywoode. V poslednej dobe ju môžeme vídať opäť aj v domácom slovenskom prostredí, pričom jej rukami prechádzajú aj známe slovenské mená.

Zo samotného Hollywoodu až do samotného Lužifčáka

Objavila sa dokonca aj v nedávnej časti obľúbeného podcastu Lužifčák, v ktorom ju Kubo Lužina a Gabo Žifčák vyspovedali tak, ako by to iné médiá iba chceli. V takmer dvojhodinovom rozhovore budeš počuť nielen Ivanine skúsenosti s Hollywoodskymi celebritami, ale dozvieš sa aj kopy iných zaujímavostí, ktoré sa jej počas jej výnimočnej umeleckej kariéry prihodili.

Ivana Tattoo Art a rap

Spojenie Ivany Belákovej s rapovým prostredím je nesporné. Nielen, že jej tvorbu majú na svojich telách také mená ako Lil Wayne, Chris Brown alebo Drake, ale svoje podpisy zanecháva aj doma na Slovensku. Spomedzi raperov sa tetovaním od nej môžu pýšiť napríklad Frayer Flexking, Majk Spirit alebo aj Kali. Nedávno sa od nej zároveň nechal „skrášliť“ aj obľúbený slovenský moderátor Martin Nikodým.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Belakova (@ivanatattooart)

Zaujímalo by vás napríklad aj to, koľko si Ivana Tattoo Art vlastne berie peňazí za to, že vás potetuje? A ako sa ceny v Amerike líšia od jej cien tu na Slovensku? Počúvaj tento vydarený podcasť a dozvieš sa ešte aj oveľa viac!

Odporúčame