Yzomandias vychválil Hasana: Je to neskutočný hudobný aj osobný posun

Vždy sa lepšie pracuje, keď je v tíme pohodová atmosféra, a keď zdravú súťaživosť prebíja vzájomná podpora a prianie si nielen svojho úspechu, ale aj úspechu kolegov. Tak to funguje nielen v športe, ale napríklad aj v hudobnom labeli. Pekný príklad aktuálne prinášajú chalani z MILION PLUS, konkrétne Yzomandias, ktorý nešetril slovami chvály na svojho labelového kolegu Hasana.

Hasan počas minulého týždňa vydal pod záštitou labelu M+ sólový album Prototyp, ktoré je skutočne kvalitný na prvé, druhé aj tretie počutie. Na Hasanovi cítiť, že sa výrazne posunul vpred, ale celkovo, celý label MILION PLUS urobil progres. Pričom, súvisí to aj s tým, čo spomíname v úvode. Prostredie na tvorbu je tam prakticky ideálne a chalani sa vo veľkej miere podporujú.

V M+ sa stále viac a viac hovorí aj Nikovi Tendovi, pričom všeobecne sa berie, že prím stále hrá Yzomandias. Práve populárny Yzo sa vyjadril na margo Hasanovho nového CD, na ktorom sa v niektorých trackoch objavuje aj on sám.

„Je to jeden z najlepších albumov, ktorý vyšiel pod M+,“ rozhovoril sa Yzomandias na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde v sekcii príspevkov málokedy niečo zdieľa. „Gratulujem ti Hasan k tomuto počinu, je tam počuť neskutočný posun, ako hudobný, tak aj osobný.“ 

„Som hrdý na to, že môžeme vydať takýto kus umenia pod naším labelom a dostať ho von k ľuďom,“ zakončil rapper, ktorého na IG sleduje viac ako 299 tisíc priaznivcov. Chalani z M+ patria tento rok medzi najviac aktívnych, pričom faktom ostáva, že prakticky všetko, čo vydajú je naozaj kvalitné.

Foto: Yzomandias, ilustračné

Odporúčame