Yzomandias, Nik Tendo a PTK opúšťajú starý svet: Toto je banger!

Yzomandias Nik Tendo

Nový klip Yza a Nika je banger (Zdroj: Instagram.com/yzomandias)

#Spomaliť tempo ani za svet! Keď Yzomandias a Nik Tendo vydali minulý rok svoj spoločný album Kruhy & Vlny, všetkým nám zamotalo hlavičky. Výborná atmosféra, nesporné dlhoročné skills, skvelá vzájomná chémia za majkom a takisto aj celková kvalita ich projektu nás totálne dostala. O to viac sme sa v redakcii potešili, keď chalani z českej rapovej stajne Milion+ oznámili, že spomínaný album sa dočká aj svojej deluxe verzie. A tá práve prichádza!

Kruhy & Vlny (217 Deluxe Edition) coming soon…

Očakávaná deluxe edícia jedného z najlepších rapových albumov minulého roka ožíva v podobe nového klipu. Po niekoľkých vydarených spoluprácach z pôvodného tracklistu sme aktuálne dostali ďalšiu. PTK sa okrem tracku „Sunset“ so Separom predstavil v týchto dňoch aj v skladbe „Novej Svět“ práve po boku Yza s Nikom. Ako to dopadlo? Počúvaj nižšie!

Čo priniesol nový klip?

Opustil jsem starej svět, do novýho po hlavě. Utekl jsem z klece ven, sbírám love, skládám stack
Za mnou popel, kosti, trash, můj bro má vždycky můj bag. Můj gang – forever krtek, můj gang – forever krtek, yeah (Gang, gang)

Spolupráca Yzomandias X Nik Tendo X PTK šľape veľmi sviežo a bez obáv môžeme potvrdiť, že sme dostali prvotriedny banger. Pred vydaním albumu v novom šate sa týmto klipom fanúšikovia môžu o to viac takisto tešiť aj na pripravovanú Kruhy & Vlny Tour, ktorá sa dočká aj slovenského krstu. Ten bude už 25. marca v bratislavskom klube MMC.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame