Yzomandias a Nik Tendo vyrazili na tour: Kde ešte zažiješ toto bláznovstvo?

Yzomandias Nik Tendo

Yzomandias a Nik Tendo vyrazili na tour (Zdroj: Filip Škripko)

#Album Kruhy & Vlny, ktorý vyšiel koncom roku 2022, majú fanúšikovia už isto napočúvaný a teraz prišiel čas na tour s týmto albumom. Yzomandias a Nik Tendo postupne navštívia 9 miest, 6 v Česku a 3 na Slovensku, pričom samotná tour sa už začala 3.3 vo vypredanej Ostrave.

Kruhy & Vlny Tour pokračuje

Nasleduje Banská Bystrica 11.3 , Plzeň 17.3 , Bratislava 25.3 , Olomouc 31.3 , Brno 1.4, Hradec Králové 7.4 , Košice 9.4 a všetko sa to zakončí v Prahe, kde sa pre obrovský záujem bude koncertovať rovno dva dni po sebe. Yza s Nikom si tak budeš môcť užiť 14.4 a 15.4. – Brno, Plzeň, Olomouc a prvá zastávke v Prahe majú už vypredané a preto všetkým, čo rozmýšľajú nad kúpou lístka, odporúčame nečakať!

Spolu s Yzom a Nikom bude na zastávkach aj NobodyListen, Decky Beats a mnoho ďalších hostí, ako napríklad už ohlásený PTK. Okrem VIP lístkov, kde je zahrnutý aj Meet & Greet sa fanúšikovia môžu tešiť na špeciálny limitovaný tour merch. Existuje dokonca aj oficiálny playlist celej show na Spotify, ktorý je skvelou prípravou fanúšika na koncert. Medzi zatiaľ najpočúvanejšie tracky z albumu patrí: „Láska & Bolest“, „FREE KARLO“, „Co Ty Oči??“, „Double Trouble“ a „Standart“… Takže je jasné, že práve tieto tracky z nového albumu odznejú na tour. Tešiť sa ale môžeš aj na mnoho ďalších starších trackov, ako napríklad „Rauš“, „Kawasaki“, „Loop“ alebo „Jump“.

Chalani z Milion+ vedia ako spraviť kvalitnú show a nižšie si môžete pozrieť zostrih vystúpenia Yza a Nika v Prahe, kde boli súčasťou koncertu Central Cee-ho.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame