Yzomandias nový projekt, hosťuje aj Nik Tendo: Melanž zaujal veľké množstvo ľudí

Toto leto je bohaté na novú hudbu a to neplatí iba o slovenskej rapovej scéne, ale aj o tej českej. Viacerí interpreti spoza rieky Moravy chystajú veľké veci a prvé z nich už vychádzajú. Najnovšie sa spojili chalani z Milion+ Yzomandias a Nik Tendo, ktorí vydali track Melanž. Poďme sa na to podrobnejšie pozrieť.

Nik Tendo a aj Yzomandias sú v súčasnosti považovaní za špičku českého rapu, pričom skutočne patria medzi najpopulárnejších a najúspešnejších interpretov u našich západných susedov. Teraz, ako už viackrát v minulosti, spojili sily a objavujú sa na spoločnom tracku.

Skladba Melanž vás chytí od úvodných tónov a riadkov. Za niekoľko hodín ju videlo viac ako 100 000 ľudí, pričom sa očakáva, že toto číslo bude veľmi rýchlo rásť a track bude čoskoro na vrchole trendov. Má na to všetky predpoklady. Kombinácia týchto dvoch jednoducho inak ako úspechom skončiť nemôže.

https://www.instagram.com/p/CD0pQ_5nw8H/

Avšak, nejde len o hype, ako Yzo, tak aj Nik prešli v posledných mesiacoch či rokoch zaujímavú cestu a je na nich cítiť, že sú skúsenejší, vypísanejší, a že majú čo povedať. A to čo hovoria, hovoria veľmi kvalitným spôsobom.

Samozrejme, treba dodať, že ako to už býva zvykom, nie je to šálka každého rapového priaznivca a niektorí si to nepustia už len preto, že sa jedná o Yzomandiasa a Nik Tenda. Ale to je chyba, Melanž sa pustiť určite oplatí.

Foto: Yzomandias, profil na Instagrame

Odporúčame