Yzomandias a Nik Tendo v Bratislave pokrstili svoj album „Kruhy & Vlny“ + SÚŤAŽ

Yzomandias Nik Tendo

Krst albumu v Bratislave (Zdroj: Instagram.com/yzomandias)

#Slovenský krst albumu Kruhy & Vlny, ktorý sa konal v sobotu 25.3 majú Yzomandias a Nik Tendo z Milion+ úspešne za sebou. Vo vypredanej Bratislave sa fanúšikovia mali možnosť najprv rozohriať na kvalitných DJ setoch v podaní Decky-ho a NobodyListen-a. Na krst albumu boli pozvaní aj hostia ako Separ, LucaBrassi10X, AstralKid22, LUISA a Blako.

Bratislava zažilo peklíčko

Okrem hlavnej show, ktorá mala na pláne 33 trackov a trvala vyše dvoch hodín, si fanúšikovia mohli vypočuť aj tracky zo zálohy, ako napríklad „SPJD“. „Loop“ roztočil celý crowd a na track „P*cal jsem tvou hoe“ si chalani zišli dole medzi fans a zažili ozajstný bratislavský moshpit.

LucaBrassi10X, ktorý dorazil už na zvukovú skúšku, predviedol spolu s Yzom „Moj Život“, na kompletnú zostavu k tracku „NFS“ chýbal už len Saul, ktorý je aktuálne na vlastnom turné, ale fanúšikovia jeho časť pekne zastúpili. Strýko Separ vo svojom predalbumovom moode začal vystúpenie trackom „OG“, pokračoval remixom „Čo Odo Mňa Chcete“ a po krste rumom sa rozlúčil s trackom „Zasvoe“. Luisa spolu s Yzomandiasom dali spoločne naživo „Konfetti“. 

Zasúťaž si o lístky

Celé zoskupenie Milion+ sa postaralo o kvalitnú show aj s hosťami a fanúšikovia si užili krst albumu i celovečerný program naplno a nepochybne sa tešia na ďalšiu návštevu Yza s Nikom v Bratislave. Tour Kruhy & Vlny“ môžete zažiť na vlastnej koži ešte dnes 7.4 v Hradci Králové, kde bude hosťom aj PTK a v Košiciach 9.4, na ktoré máme pre Vás súťaž o 2 lístky s vyhlásením výsledkovuž túto sobotu 8.4 o 20:00. 

Do súťaže sa môžeš zapojiť v komentároch pod týmto IG príspevkom:

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame