Výšku má síce ako modelka, ale tie nohy! Šikana kvôli kráse?

unsplash.com

#Krásne štíhle a dlhé nohy sú považované za lákadlo pre mužov a logicky sú pripisované skôr modelkám. Nečudo, pri ich výške je samozrejmé, že aj nohy budú mať dlhšie.

Švédka Ia Östergren je však jedinečnou ukážkou toho, ako sa dokáže príroda s ľuďmi zahrať. Pri jej výške 178 centimetrov merajú jej nohy až neuveriteľných 101 centimetrov. Žena (34) s ideálnou postavou pre modeling, to však nemala medzi rovesníkmi ľahké. Vytŕčala a bola odlišná a to sa medzi mladými nenosí. Aj preto si užila nepríjemné posmešky či šikanu. Dnes má za sebou ale kariéru modelky a nejeden spolužiak zo základnej či strednej školy sa chce s ňou po rokoch kamarátiť.

Ia doviedla svoju postavu do dokonalosti cvičením, staraním sa o svoj zovňajšok a aj vďaka tomu ju na Instagrame sleduje viac ako 235-tisíc followerov. Pridáte sa k nim?

Poznáte krásne dievča, o ktorom by sme mali napísať, alebo ňou sama ste? Dajte nám follow na našom Instagrame @hashtag.sk, používajte jeden z našich hashtagov napríklad #hashtagdievca a vďaka tomu vás hravo nájdeme. 

https://www.instagram.com/p/BkViUCWnC19/?taken-by=iostergren

https://www.instagram.com/p/BkYFJktHvTe/?taken-by=iostergren

30

 

Odporúčame