Vyradený železničný vagón nepôjde do starého železa: Zmenil sa na útulné ubytovanie

Foto: unsplash.com

#Ak chceš svoju dovolenku či výlet obohatiť o zaujímavý zážitok, zvoľ si napríklad netradičné ubytovanie. Medzi také patrí aj starý železničný vagón, ktorý už doslúžil a bol vyradený.

Železničný vagón One at Brockford Railway Siding v Suffolku je jedným z niekoľkých starých vozňov, ktoré boli premenené na ubytovanie.  Podľa popisu ide o vzdušný priestor, kde nechýba ani kuchyňa s rúrou či mikrovlnkou. Ubytujúcim je k dispozícii jedna spálňa s manželskou posteľou a ďalšia izba s oddelenými postelami.

Tieto rekreačné objekty sú umiestnené na Mid Suffolk Light Railway, v blízkosti železničného múzea v centre mesta Suffolk. Pred vagónom sa nachádza kvetinový záhon, ktorý pridá na atmosfére. Cena je viac než lákavá. Za toto ubytovanie zaplatíš 11 libier za noc na osobu, a cena za štyri osoby na týždeň je 309 libier.

Foto: Facebook/Brockford Railway Siding
Foto: Facebook/Brockford Railway Siding
Foto: Facebook/Brockford Railway Siding
Foto: Facebook/Brockford Railway Siding

Jedna odpoveď na “Vyradený železničný vagón nepôjde do starého železa: Zmenil sa na útulné ubytovanie”

  1. Nad týmto som už uvažoval ale keďže viem, že ZSSK si pýta za vyradené vozne cenu šrotu čo je niekoľko tisíc € a aj tak by do toho človek musel dať kopu peňazí tak sa to ani moc neoplatí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií