Výnimočnejšia ako ostatné: Pláž na Maldivách v noci svieti, prezradíme vám prečo

pixabay.com

#Leto je tu čo nevidieť a slovo dovolenka sa skloňuje stále viac a viac. Čoraz atraktívnejšími sa nielen pre Slovákov stávajú netradičné pláže. Nemáme na mysli iba množstvo ľudí, farbu piesku či okolitú faunu a flóru, ale aj jedinečnosť, ktorú nám dokáže dané prostredie priniesť.

Maldivy sú snom pre nejedného cestovateľa. I napriek pretrvávajúcemu mylnému názoru, že sú krásne čisté (áno sú, avšak iba v dovolenkových rezortoch) sú stále lákadlom. Pláž, ktorá je známa aj ako Glow In The Dark Beach – oficiálne Reethi Beach na Maldivoch, po zotmení začne nádherne svietiť. Nie je v tom žiadna technológia ale príroda. Pláž je zjednodušene povedané posiata mikroorganizmami, ktoré svietia. Aj na základe toho sa o tejto pláži hovorí ako o hviezdnej či pláži snov.

Podeľte sa s nami o zaujímavé fotografie nielen z cestovania. Sledujte nás na Instagrame @hashtag.sk a používajte jeden z našich hashtagov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií