Vydal EP ako indie muzikant a ide ďalej: Toto je Kuky893

Slovenská hudobná scéna ponúka veľké množstvo zaujímavých ľudí a taktiež veľký počet príbehov, ktoré ľudí zaujmú. Tento môže byť jedným z nich. Dnes bude reč o chlapcovi, ktorý vydáva pod prezývkou Kuky893 a z toho, čo o ňom doposiaľ vieme, je to naozaj zaujímavý týpek, ktorý by mohol v tomto roku výraznejšie preraziť a dať o sebe vedieť.
Kto to vlastne je? „Produkujem pod menom Kuky893. Som raper, ale rovnako tak aj beatmaker. Vo februári vyšlo moje prvé oficiálne EP,“ hovorí mladík, ktorý presne vie, čo by chcel dokázať a ide si za tým. „EP som vydal ako indie muzikant,“ približuje a pokračuje vo svojom prehovore. Indie rap patrí medzi pomerne zaujímavý žáner, ktorý množstvo ľudí radí stále medzi alternatívne.
„EP je dostupné v digitálnej forme na všetkých streamovacích službách – na iTunes, na Spotify, ale aj na Deezeri či Amazone,“ kto teda má záujem vypočuť si, čo Kuky893 vytvoril, má možnosť a zaberie mu to iba niekoľko sekúnd. „EP sa dá vypočuť aj na mojej bandcamp artist page (bandcamp/kuky893).“ 
Skladba Dialky v boom bapovom prevedení.
„Na EP je presne päť trackov. Nesie názov Rapj, čo ako skratka konkrétne znamená: Rap, ako ho poznám ja. Zámer bol vytvoriť rapové EP s nádychom 90 rokov, takže sa jedná o klasický boom bap,“ približuje charakter svojho hudobného produktu, ktorý je prvou väčšou lastovičkou jeho kariéry.
„Všetky beaty na tomto EP som vyprodukoval sám a všetko sa to nahrávalo v hlavnom meste Česka, v Prahe, u  Tomáša Sochůrka v studiu Jižák 21,“ dozvedáme sa.
„Do budúcnosti plánuje ďalšie projekte s novým soundom, momentálne pracujem na nových veciach,“ zakončil Kuky893 a niečo nám hovorí, že o ňom ešte budeme počuť.
Na záver pridávame odkazy na jeho profily na sociálnych sieťach, kde by ste sa mohli o ňom dozvedieť viac ako o človeku, prípadne nahliadnuť do raperovho súkromia.
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kuky893/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/KUKY893/
BANDCAMP: https://kuky893.bandcamp.com/releases
YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/KUKY893

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.