Všetci za jedného: Separ vydal videoklip, ktorý vytvorili jeho fanúšikovia

Momentálne sa nachádzame v dobe, kedy musíme spolu držať viac ako kedykoľvek predtým. Áno, koronavírus a celosvetová pandémia ovplyvňuje životy nás všetkých a nejedného z nás dostáva do veľkých problémov či už psychických alebo existenčných. Nie je to jednoduché. Preto je až takmer symbolické, že singel, ktorý mal Separ v spolupráci s Tinou a Tomim Popovičom pripravený, je tak trefný na to, čo sa momentálne deje vo svete.

Separ vo viacerých rozhovoroch prezradil, že track z nového albumu OG s menom Všetci za jedného bol pripravený už v úvode roka, keď ešte pandémia nebola otázkou dňa. Okrem toho, vec pomerne dlho stála, preto bola robená na viackrát a aj prerábaná. Konečná verzia sa medzi ľuďmi začala tešiť veľkej obľube. Veď, keď to tak nazveme, mušketierska téma a to, že máme stáť jeden za druhým, sa predsa musí páčiť každému, kto vie, čo sú pojmy ako rodina, priatelia či lojalita.

Separ po spustení predpredaja nového albumu v spolupráci s Fun Rádiom vytvoril výzvu, v ktorej odkázal svojim priaznivcom, aby mu posielali videá, kde tancujú, spievajú alebo robia čokoľvek zaujímavé na túto skladbu. Každý deň bola v spomínanom rádiu hraná presne o 16:50, aby sa ľudia vedeli načasovať. Okrem toho, Separ ju potom publikoval na platforme YouTube, aby to bolo pre ľudí flexibilnejšie.

Jeden z najpopulárnejších slovenských raperov posledných rokov požiadal fanúšikov, aby skúsili, ak to pôjde, nahrať video na celé trvanie skladby. Dôvod bol prostý, išlo o to, aby následne mohol z toho, čo mu príde vybrať snímky do videoklipu. Kampaň skončila, videoklip je na svete a vy si ho môžete pozrieť vo vyššie priloženom videu.

Okamžite po zverejnení mal desaťtisíce pozretí a šplhá sa aj rebríčkami slovenských trendov na platforme YouTube. Očakáva sa, že v najbližších dňoch sa môže dostať aj na samotný vrchol. A čo sa samotného videa týka, musíme povedať, že myšlienka je skutočne parádna a prevedenie je výborné a rovnako tak kvalitné.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rok, kedy Eminem poslal celý svet do pi*e (THROWBACK)

Separ sa k singlu vyjadril aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Ďakujeme všetkým, čo sa zapojili a aj tým, čo sa nedostali do finálnej verzie. Bolo vás tak veľa, že ste sa proste všetci nezmestili. Ale extrémne si vážime, že ste posielali videá.“ 

Myslíme si, že to, čo si Separ s týmto trackom zaumienil sa mu podarilo, ba možno ešte predčilo jeho pôvodné očakávania. Skutočne, rok 2020 je aký je, pre niekoho dobrý, pre niekoho zlý, ale ako sa ukazuje, keď držíme spolu, všetko ide jednoduchšie. A na záver si pomôžeme slovami slovenského MMA bojovníka Attilu Végha – Spolu sme najsilnejší.

Foto: YouTube

Odporúčame