Vraj je jeho hudba bez výpovednej hodnoty. Separ porozprával o kritike od Suchotu a Veca a odsúdil promo na Kuciakovi

Každý štvrtok vyspovedá v markizáckej relácií #tbt Matúš Krnčok niektorú zo zaujímavých slovenských osobností. V najnovšej časti si moderátor vzal do parády Separa a potešil tým mnohých hiphopových fanúšikov. Separ porozprával o svojom detstve, hudobných začiatkoch, o rodine a aj o konflikte so Suchotom a Vecom.

Jedináčik zo sídliska

Malý Michael bol vraj samostatným dieťaťom. To, že bol jedináčik ho ovplyvnilo v tom, že sa veľmi rýchlo osamostatnil, pričom si rýchlo zvykol na samotu. V škole bol často rebelujúci, známky mal priemerné, ba  v prvom ročníku na strednej dokonca robil reparát. Ako typické sídliskové dieťa sa začal venovať grafitom a práve to ho priviedlo k hudbe.

https://www.instagram.com/p/Bwe7P-zlQkS/

Kritiku berie, no nesúhlasí s ňou

Suchota, Vec a Separ si prostredníctvom médií a sociálnych médií vymenili kritické poznámky na adresu svojich songov. Separ s kritikou nesúhlasí a zdôrazňuje, že aj keď si s „hlbočinami“ v hudbe dáva momentálne pauzu, pretože ho už nebaví písať o vážnych témach, veľa z jeho doterajších songov má dostatočne silnú výpovednú hodnotu, ktorá dokáže fanúšikov prinútiť zamyslieť sa. Prínos v hudbe podľa Separa nie je v tom, že si raper spraví promo na zavraždenom novinárovi, pričom o tragédií dokáže narýchlo napísať päť songov.

Na prvom rande sex nebol

Vzťah Separa a Tiny je už od jeho začiatku pod drobnohľadom médií. Separ však priznal, že zo začiatku to medzi nimi nikdy neiskrilo a pri náhodných stretnutiach na akciách by mu nikdy nenapadlo, že spolu s Tinou bude tvoriť tak zohratý pár. Na prvé rande vraj k nej prišiel opitý o pol piatej ráno a celý čas sa len rozprávali.

Deti po ňom opakujú nadávky

Separ v rozhovore priznal, že mu deti zmenili život a boli dôvodom, prečo aj taký búrlivák ako on, skrotol. Po narodení prvého dieťaťa vraj precitol, vytriezvel a pochopil, že netreba zbytočne riskovať, či strúhať frajera. Uvedomil si, že v živote sú podľa jeho vlastných slov dôležitejšie veci a narodenie detí je ten najsilnejší moment, kedy skutočný zmysel života môže chlap pochopiť.

Deťom sa snaží venovať maximum času, počúva s nimi Mira Jaroša ale aj anglický rap. Napriek tomu, že deti sú pre Separa Achillovou pätou, priznal, že ani z ďaleka nie je dokonalým otcom. Pred deťmi vraj často nadáva a a veľakrát sa zabáva na tom, ako oni po po ňom neslušné slová opakujú.

V budúcnosti chce vypredať štadióny

Separ prezradil, že už dávno splnil to, čo chcel na začiatku. Jeho snom bolo byť známym a hoci prichádzali stále nové a nové prekonané méty, momentálne stagnuje. V budúcnosti sa chce viac sústrediť na feelovanie flowu a na spevy. Priznáva, že ho unavuje každotýždenné koncertovanie a jeho snom je spraviť za za rok maximálne dva megakoncerty, pri ktorých by vypredal štadión. Splní sa mu to? Myslím, že áno, pretože Separ má na Slovensku dostatočne silnú fanúšikovskú zostavu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.