Domov » Fresh » Vo svete je hviezdou, na Slovensku ju až tak nepoznáme: Zvodná Lucia je absolútna TOPka!

Vo svete je hviezdou, na Slovensku ju až tak nepoznáme: Zvodná Lucia je absolútna TOPka!

Vo svete je hviezdou, na Slovensku ju až tak nepoznáme: Zvodná Lucia je absolútna TOPka!

Zdroj: Instagram/Lucia Javorčeková

#Verejnosti je známa z účinkovania v jojkárskom seriáli Panelák, kde sa mihla v úlohe sexi asistentky, inak sa o nej u nás veľa nehovorí. Lucia Javorčeková patrí k tej skupine ľudí, ktorá Slovákom až tak známa nie je, napriek tomu nemala problém preraziť vo svete.

Vďaka nádhernej tváričke, veľkým prsiam a bezchybnej postave sa stala vyhľadávanou modelkou, napríklad aj spodnej bielizne. Ako sama uvádza, ako profesionálna modelka pôsobí od svojich 17 rokov. Okrem toho sa venuje DJ-ingu. K hudbe mala vždy blízko, keďže sa ňou zaoberali jej rodičia. Lucia sa neštíti pózovať a publikovať svoje provokatívne zábery, ktoré mnohým nedajú spať.

Na Instagrame pokorila magickú hranicu 1 milióna sledovateľov, čím sa stala influencerkou, čiže osobou, ktorá spolupracuje s firmami a na svojom profile propaguje rôzne produkty a služby. Počet sledovateľov jej môže závidieť nejedna slovenská minihviezdička.

Máte radi módu, krásu, fotenie a chce sa dostať do povedomia? Uveďte si na Instagrame do popisu pod svojimi zábermi  #hashtagdievca a možno sa čoskoro aj vy objavíte na našom webe.

 

Autor: #Marcela