Vladis novým trackom spojil petržalské legendy

Vladis patrí medzi slovenských rapperov, ktorí by si možno zaslúžili viac priestoru a pozornosti, ako sa im dostáva. Či už to tak je, alebo nie, rozhodne skontrolujte čerstvý song s názvom „Chladný“, na ktorom sa Vladisovi darí dať dokopy veľké mená petržalského rapu.

Vladis spojil petržalské legendy

Nie je dôvod vás napínať, toto je Vladisov nový song „Chladný“. Nenachádza sa na ňom sám, má tam zaujímavých hostí. Sú nimi konkrétne Miky Mora, Adrian a Tomáš Jedno. Skladba je zároveň súčasťou pripravovaného albumu Generácia III, ktorý by mal Vladis vydať v tomto kalendárnom roku.

Ak máte radi tradičný slovenský rap, táto vec sa vám bude rozhodne páčiť. Vladis sa predviedol vo výbornom svetle. Miky Mora? Môžete ho mať radi aj nemusíte, ale jeho prínos pre SK rap game je značný. Adrian aj Tomáš Jedno sa do skladby hodia výborným spôsobom. Výsledok je nesmierne zaujímavá skladba.

O hudbu sa postaral Kapellmaister, o aranž Lucifer beats, o mix a master Roman Zámožný. Skladba bola nahrávaná v Starmusic studio a autorom videa je Andrej Pecnik. Tak, čo tešíte sa na ďalšie tracky z Vladisovho nového CD? Jeho nasledujúce kroky budeme pozorne sledovať.

Čítaj taktiež: The Game tvrdí, že je lepší ako Eminem. Dočkáme sa súboja?

Photo credits: Vladis, ilustračné

Odporúčame