Vitajte na Slovensku! Opitá matka sa zrazila s opitou dcérou a je z toho ďalší spravodajský virál

TV Markíza

#Je normálne sadnúť si za volant opitá, pýta sa redaktor. Úprimná pani odpovedá: „Je. Na východe je!“ A presne v takom momente vznikajú videá, na ktorých sa baví celý slovenský internet. Pred týždňom nás tak pobavil podgurážený Blažej, ktorý sa tešil do práce a tak si musel pred ňouvypiť, v minulosti sme sa tiež venovali ďalším legendárnym televíznym reportážam s prostorekým slovenským ľudom.

Do pomyselného zoznamu pribudli dve ženy z Prešova. Obe sa volajú Beáta, jedna je matka, druhá je dcéra. Matka nafúkala 1,81 promile, dcéra „len“ 1,58. Ich dopravná nehoda tak hovorí jasne najmä o tom, že ide o peknú bizarnosť. Beáty navyše nič nezatĺkali. Ku všetkému sa priznali a pridali niekoľko bonmotov, ktoré stoja za to.

„Toto je moja matka a ja som jej dcéra,“ hovorí mladšia Beáta, držiac matku okolo pliec. „A my dve držíme spolu!“ Zjavne spolu držia aj pri problémoch so zákonom.

Opitá matka s dcérou po nehode

Krátko po nehode sme vyspovedali matku s dcérou, ktoré sa opité zrazili autami na jednej z križovatiek v Prešove. Úprimné východniarky sa ku všetkému priznali a pridali aj zopár bonmotov 🙂 Viac na http://bit.ly/2k7AOFY#matka #dcera #alkohol

Uverejnil používateľ Televízne noviny TV Markíza Štvrtok 9. februára 2017

Odporúčame