Viktor Sheen predstavuje úvodnú skladbu jeho nového albumu. Sprevádza ho fantastický vizuál

O tom, že Viktor Sheen niečo chystá sme ťa informovali pred niekoľkými dňami. Dnes už s určitosťou vieme povedať, že o 10 dní sa dočkáme jeho nového albumu Farby, ktorý bude nadväzovať na jeho minuloročné oceňované sólo Černobílej svět.


Tak ako sme predpokladali v článku priloženom vyššie, dnes sme sa dočkali novej skladby a rovnako tak ďalších informácií o novom albume, ktorého sa dočkáme už o 10 dní, čiže 17.10. Skladba dostáva pomenovanie Poslední Přání, a ak niekto pochyboval o tom, že Viktorov nový projekt nedosiahne kvalít albumu Černobílej svět, teraz už pochybovať nebude. Skladba so silným odkazom a perfektným vizuálom je výbornou ukážkou toho, ako má vyzerať hudba s emóciou. Sheenovi jeho dcéra priniesla do čierno-bieleho sveta farby, o čom sa určite dozvieme viac aj na streamovacích službách o 10 dní. O hudbu sa postarala trojica Pilate, Mylkchocolate a Cortez.

Spomenúť musíme aj perfektný vizuál, na ktorom sa podieľalo množstvo talentovaných ľudí. Všetky ich mená a úlohy si môžeš pozrieť v popise videa priloženom vyššie. Spolu s dátum vydania sme sa dočkali aj coveru a tracklistu, na ktorom sa objavuje až 16 skladieb. čo nás veľmi teší, pretože sa nedrží trendu krátkych albumov. Novú hudbu budeme môcť užívať aj vďaka dlhej minutáži. Na hosťovačkách sa objavia Yzomandias, Duch a Jickson.

https://www.instagram.com/p/CGDNMeqD45n/

Ak nechceš aby si prišiel o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame