Viete, čo sa stane, ak vysadíte antikoncepciu? Na tieto veci buďte pripravená!

#Niektorí hormonálnu antikoncepciu neuznávajú, iné si ju nevedia vynachváliť. Či už je to tak alebo onak, mali by ste vedieť, že jej nasadenie vám spôsobí v tele zo začiatku celkom pekný chaos, ale ak ju vysadíte, očakávať môžete niekoľko nepríjemností, kým si telo zvykne byť bez malinkej tabletky.

1.  Váha pôjde dole

Pvý výrazný bod, ktorý môžete zaznamenať po vysadení antikoncepcie je ten, že stratíte nadobudnuté kilá. Samozrejme telo každej ženy je iné a môže inak reagovať.

2.  Tvár budete mať ako pubertiačka

Tabletky okrem zabráneniu nechceného tehotenstva sa nasadzujú i vtedy, ak majú ženy problémy s pleťou. Vďaka zložkám, ktoré tabletky obsahujú, sa vaša pleť unormálni a vy získate perfektný vzhľad. Ak antikoncepciu vysadíte, je logické, že problémy s pleťou sa vrátia späť, avšak môže to byť len dočasné.

3. Zvýšené libido

Nie je žiadnym tajomstvom, že antikoncepcia výrazne znižuje chuť na sex. Po jej vysadení vystrelí vaše libido priam do nebeských výšin.

https://www.instagram.com/p/BM6OGl2A8Vl/?tagged=contraception

4.  Nepravidelná menštruácia

To, že ste ju dostávali vďaka tabletkám presne na deň, niektoré dokonca i v tú istú hodinu, je raz a navždy preč.

5. Bolesti

Hormonálna antikoncepcia sa taktiež v mnohých prípadoch nasadzuje preto, aby zabránila bolestiam pri menštruácií. Častokrát sú hlásené prípady, že po jej vysadené sa bolesti vrátia.

Každopádne je isté, že každá žena a každá organizmus je iný. To čo platí u jednej, nemusí platiť u druhej.

 

 

Odporúčame