Viete, ako vyzerá tvár najtajomnejšej hviezdy popu? Keď bola neznáma, spievala aj na Slovensku

Instagram

#Média z nej spravili spravili ikonu tajomnosti a to len preto, že si niekoľko posledných rokov zakrýva tvár ofinou a rôznymi parochňami. No speváčka Sia Furler, ktorú preslávil hit Chandelier, na scéne pôsobí už skutočne dlhý čas.

Médiá dokonca nedávno spravili senzáciu z toho, že počas jej koncertu trocha zafúkalo a bolo jej vidieť kúsok tváre. To spôsobilo na internete vlnu vzrušenia. Jedna strana fanúšikov videla tvár sympatickej Austrálčanky vôbec po prvý raz, druhá upozornila na to, že Sia bez parochne pôsobila na hudobnej scéne roky.

Fanúšikom alternatívnejšieho popu je Sia známa už poriadne dlho, pred rokmi navyše zahrala aj na Slovensku. Vystúpila tu už v roku 2006, ako vokalistka kapely Zero 7 a bolo to na trenčianskej Pohode. Stalo sa tak roky predtým, než sa stala celebritou chodiacou po červených kobercoch, alebo napísala hit za hitom pre Rihannu.

Dokonca, niekoľko starších albumov tejto Austrálskej speváčky má na obale jej tvár. Až neskôr sa Sia rozhodla pre anonymitu a vlasy zakrývajúce oči, prípadne pre tanečníkov, ktorí vystupujú v jej klipoch. Ako sama povedala, predtým bola málo populárna, alkoholička a závislá od drog. Preto sa so slávou rozhodla strážiť súkromie. A zdá sa, že sa jej to celkom darí, celý svet totiž sadol na lep nielen jej hudbe, ale aj marketingu.

Odporúčame