Vieme, kde sa nechávajú tetovať svetové hviezdy: Títo tatéri vytvárajú na tele ohromujúce umenie

Zdroj foto: unsplash.com

#Jedni ich milujú, druhí nenávidia. Ľudia ich odsudzujú a niektorí ich berú ako milú spomienku. Iní zas túžia po niečom, čo sa s daným okamihom spája a nosiť to budú celý život. Reč je o tetovaniach. Zatiaľ, čo niektorí tvrdia, že sa im takéto čmáraniny na tele nepáčia, ďalší sú napríklad pravidelnými darcami krvi a čerstvé tetovanie by im v tom bránilo.

Ak sa však rozhodnete pre tetovanie, určite je namieste si motív, ktorý chcete na koži nosiť, poriadne premyslieť. Dôležitý je určite aj výber tatéra. Ľudia z koletívu Bang Bang v New Yorku však sú iste jednými z najpovolanejších na tvorbu týchto obrázkov. Tetovania, ktoré zdieľajú často aj na svojom instagramovom profile sú vyladené do najmenších detailov a pre mnohých ľudí predstavujú inšpiráciu. Tatéri sa dokonca popasovali aj s takými výzvami ako tetovanie podľa historickej fotografie a žiadna fraška to teda nebola.

Okrem toho sa v štúdiu už nechala tetovať nejedna svetová hviezda. Z tých čerstvejších tetovaných spomeňme napríklad Vanessu Hudgens alebo Selenu Gomez. Po svoje tetovanie si však prišiel k šikovným umelcom aj Lenny Kravitz či Cara Delevingne.

A čo ty, si priaznivcom alebo odporcom tetovaní?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame