VIDEO Witchera budeš môcť na Netflixe sledovať už o pár dní: Skráť si čakanie úžasným finálnym trailerom

Henry Cavill ako Zaklínač

Henry Cavill ako Zaklínač (Zdroj: YouTube/Netflix)

#Už sa to naozaj blíži a my sa nevieme dočkať. Oficiálny dátum premiéry stanovil Netflix na 20 decembra, takže je jasné, že Zaklínača si budeš užívať priamo pri šaláte s rybou a vianočným stromčekom v pozadí. A aby toho nebolo málo, dočkali sme sa aj finálneho traileru, ktorý odhaľuje nielen hlavné postavy, ale aj samotný príbeh prvej série.

V hlavnej úlohe sa predstaví Henry Cavill, ktorý dal košom úlohe Supermana a na pekných pár rokov bude nosiť na chrbte meč. Seriál bude vychádzať priamo z kníh a jeho tvorcovia otvorene povedali, že fanúšikovia nikdy nemajú čakať príbehy, ktoré mali možnosť zažiť v počítačových hrách. To, že sa pôjde od úplného začiatku napovedá aj prvý trailer, kde môžeme Geralta vidieť tesne po výcviku, alebo napríklad v legendárnom súboji s prekliatou Strigou, ktorého by sme sa mali dočkať v tretej epizóde.

Okrem samotného Bieleho Vlka uvidíš známe postavy, ako Ciri (Freya Allan), Yennefer (Anya Chalotra), Renfri (Emma Appleton), Calanthé (Jodhi May), Mousesack/Myšilov (Adam Levy), Triss Ranuncul/Merigold (Anna Shaffer), Cahir (Eamon Farren), Marigold (Joey Batey), Stregobor (Lars Mikkelsen), Istredd (Royce Pierreson), Eist (Björn Hlynur Haraldsson), Fringilla (Mimi Ndiweni), Sabrina (Therica Wilson-Read), Tissaia (MyAnna Buring) či Toruviel (Natasha Culzac). Čo zatiaľ hovoríš na tento očakávaný projekt ty?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, Netflix,
Odporúčame