VIDEO Úspech, vďaka ktorému Slovensko zažiarilo: Nitrančan vyrazil dych aj Beyoncé

facebook

#Slovensko je vo svete známe predovšetkým vďaka našim športovcom, krásnym ženám alebo prírode. O pozitívnu reklamu pre našu krajinu sa postaral aj mládenec z Nitry, avšak z úplne iného súdka.

Norbert Gofčík odišiel za veľkú mláku, kde sa konalo World Championships of Performing Arts. Ide o podujatie, kde majú šancu ukázať svoj talent ľudia z celého sveta v rôznych kategóriách. Norbert sa rozhodol zabojovať v kategórii tanec. V porote sedeli také svetoznáme mená ako Beyoncé, Ariana Grande alebo Troy Laureta.

Keď Norbert začal tancovať, dych vyrazil snáď celej porote. Jeho talent bol nepopierateľný a vyslúžil si prvé miesto a k nemu aj titul Senior Grand Champion of Dance. Aby toho nebolo málo, Nitrančan si zo súťaže odniesol aj dve zlaté medaily a to konkrétne v tanečnej kategórii open a pridala sa k tomu aj kategória hip-hop. Okrem toho získal aj štipendium na prestížnej tanečnej akadémii.

Pozrite sa na jeho parádne vystúpenie aj vy a zažite pocit hrdosti na tohto mladého a talentovaného Slováka. Ak by ste sa chceli naučiť nejaké pohyby aj vy, Norbert sa môže stať vaším učiteľom. Založil totiž tanečnú školu N Dance Company. Raz darmo, šikovný chalanisko.

Odporúčame