VIDEO Tvorcovia Stranger Things a The End of the F***ing World predstavujú nový projekt: Tento seriál si okamžite zamiluješ

I Am Not Okay With This. Zdroj: Netflix

#Netflix je zárukou kvality, o tom sa už hádam v roku 2020 nemusíme ani dohadovať. Streamovací gigant nás potešil už mnohými skvelými a hlavne originálnymi projektami, ktoré si ľudia okamžite zamilovali. Ide napríklad o Witchera, Stranger Things či The End of the F***ing World (ten ale nebol oficiálne vytvorený primárne pre Netflix).

A práve tvorcovia posledných dvoch spomínaných nám už 26 februára predstavia nový seriál, ktorý bude ašpirovať na najnovší hit jarnej sezóny. Jeho názov je I Am Not Okay With This. V hlavnej úlohe sa predstaví hviezda dvojice filmov It, Sophia Lillis. Tá stvárni 17-ročnú Sydney, ktorá sa musí vysporiadať s náročným dospievaním.

Jej najlepšia kamarátka randí s alfasamcom miestnej školy, zatiaľ čo ona sa zamilovala do totálneho čudáka. Aby toho ale nebolo málo, Sydney začne zisťovať, že oplýva nadprirodzenými schopnosťami. Viac sa dozvieme už o pár dní, kedy Netflix zverejní celú sériu. Budeš sledovať?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, Netflix,
Odporúčame