VIDEO Tom Hardy ako krvilačný antihrdina Venom: Pozrite si prvé zábery z očakávanej marvelovky

Youtube

#Spoločnosť Sony Pictures vydala prvý teaser trailer k marvelovke Venom. Vo filme podľa jedného z najznámejších komiksových antihrdinov spoločnosti Marvel sa predstaví hviezdny Tom Hardy. Režisér filmu Ruben Fleischer, známy najmä hororovou komédiou Zombieland, sa už dávnejšie nechal počuť, že film bude mať blízko dospeláckym komiksovkám ako Logan a Deadpool.

Keď sa fotograf Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre neho samého.

Venom má byť podľa jeho tvorcov krvavejší a drsnejší ako väčšina súčasných komiksových filmov, čomu zodpovedá aj jeho prístupnosť od 15 rokov. Okrem charizmatického Toma Hardyho sa v ňom objaví Michelle Williams (Prekliaty ostrov, Všetky prachy sveta) či stále populárnejší Riz Ahmed (Star Wars: Rogue One).

Hoci v komiksoch je Venom záporákom Spider-Mana, producenti na spojenie Venoma s pavúčím mužom Toma Hollanda stále nedali jasnú odpoveď. Film sa má podľa nich odohrávať v širšom Marvel Cinematic Universe, ale odkazov na Avengerov sa v ňom nedočkáme. Paparazzi a viacerí členovia štábu však odhalili, že Tom Holland sa na natáčaní Venoma objavil.

Komiksovka Venom sa v slovenských kinách objaví od 4. októbra 2018. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Odporúčame