VIDEO Tempo také rýchle, že aj Eminem by kukal: Bitman prijal výzvu #GodzillaChallenge, sleduj ten náklad

Bitman. Zdroj,. YouTube/OfficialStrapo

#Začiatkom roka Eminem opäť prekvapil všetkých svojich fanúšikov a do sveta neohlásene vypustil úplne nový album, ktorý niesol názov Music to Be Murdered By. Nájdeš na ňom dvadsať piesní a dokopy ťa vyjde na vyše hodinku počúvania. Azda najviac pozornosti si však pre seba ukradla pieseň Godzilla.

V nej sa nachádza 31-sekundový úsek, v ktorom zarapuje legendárny interpret až neskutočných 224 slov! A práve v tom spočíva aj Eminemova nová challenge. Ľudia po celom svete sa tento výkon snažia napodobniť. A pokúsil sa o to aj slovenský rapper Bitman. Ako sa mu darilo, sa dozvieš nižšie vo videu.

Nestíhaš spolu s videom? Nevadí, ani my. Preto ti sem pripájame ešte aj text: „Berem more do ruky ten mikrofón a budem ho tu demolovať abo devastovať abo demontovať evokovať to bude a potom bude treba volať otológa dávam monológ a berem katalóg a dávam také rapy neviete to pomenovať ako Maradona dokopať to more budem zapalovať debatovať nebudeme zavolajte patológa Popadali ko**ti fejkoví ako paruka To neveríte more napadá ma jedna ponuka ťa potopíme do potoku potom príde potopa kámo to bude potupa no potom ešte pokuta sa vypytovať abo limitovať to ma nemožete vybičovat ani vyp**ovať iba do ma žene kibicovať lebo ty si porat ako p**a chorá vypisovať ani vydisovať lebo to neviete Toto bolo treba zarapovať trochu panika To nepochopíte lebo dokonolá mechanika no prečo potom oni more nepočúvali tu pravé rapy úplne by to mala byť automatika to preto vám to povídam jak osamelý kapitán bo nakonec tu budem o samote ako Vatikán jak pri***aný lebo sami nevíte čo vadí vám tak idem ako lavína a preto more kári nám tu nebudú dávať že máme zarepovať ako by to urobili gádže porát dirigovať pochádzame z devadesátok a preto kopírovať nebudeme sami seba predsa more ponižovať ale vy to nedávate lebo sa nevíte chovat dokážete p**ovať alebo húkat ako sova potom keď na playbacky už nebudete vystupovať tak sa možeme tu vakerovať ale dovtedy budem doma.“

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame