VIDEO Televízne noviny sú vždy pri tom: Pozrite si 5 legendárnych reportáží s opilcami

Unsplash/Sharegrid

#Alkohol za volantom rozhodne nie je žiadna sranda. No ak po havárii všetko dopadne dobre a ešte k tomu vás vyspovedá reportér niektorej zo slovenskej televízií, máte šancu na to stať sa internetovým hrdinom. Tak, ako niekoľko nasledovných týpkov (vrátane jedného kedysi dosť známeho politika), ktorí podgurážení porozprávali o svojich príhodách. Vybrali sme pred vás top 5 videí opilcov zo slovenských televíznych novín.

1. Dobšinský kopec je frajerina

Išli do Spišskej do bordelu, narafali, šofér nepil za volantom, lebo si tam už sadol opitý. Všetci máme 2,5 promile. A prejsť Dobšinský kopec opitý? Tak to je frajerina! Ťažko nájsť na Slovensku reportáž, ktorá by priniesla toľko okrídlených viet ako táto.

2. Pil si?

Ako odpovedať policajtovi na priamočiaru otázku o tom, či ste pili? Protiotázkou! Aspoň tak to skúsil spitý pán z okolia Rožňavy. Okrem toho policajta chytil za ruky, zakrýval si tvár pred ostrým svetlom z kamery a dookola sa len tak motkal. Pil si je ďalším hitom slovenského internetu.

3. Orešanské Jána Cupera

Na to, že politici klamu sme zvyknutí. Špeciálne s tým nemal problémy ani na mol opitý bývalý poslanec NR SR Ján Cuper, ktorý spôsobil v Modre dopravnú nehodu. Jeho odpovede na otázky redaktorky sú legendárne. Mal jedno malé pivo? Áno. Dva deci vína? Mal, ale to je v poriadku. A bolo to orešanské, dodal s úsmevom.

4. Nehoda už bola uskutočnená

Nie je nič lepšie ako výreční svedkovia nehody. Dvaja páni išli akurát z práce, no keď prišli, nehoda už bola uskutočnená.

5. Opitý divadelník

Prešiel kruhákom v Senci na totálne odpálených pneumatikách. Zastavil a vypotackal sa von. Mal skoro štyri promile no a prítomnosť kamier ho pekne dráždila. Tak sa neváhal skrývať za stromom, chytať mikrofón či kričať rôzne málo súvisiace vety. Tento pán predviedol divadlo, ako sa patrí.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií