VIDEO Tajomné znamenia navedú mladú maliarku na najtajomnejšie miesto na Zemi: Sleduj ukážku pre seriál The Gift od Netflixu

The Gift. Zdroj: Netflix

#Netflix na nás po Vianociach vytasí ďalší potenciálny seriálový hit. Tentokrát zmeníme lokáciu viac, než sú ľudia (okrem tvojej starej mamy milujúcej telenovely) zvyknutí a presunieme sa do Istanbulu. Nový projekt nesie názov The Gift a prezentuje sa zaujímavým teaserom.

Uvidíme v ňom život Atiye, mladej a krásnej maliarky, ktorá vedie dokonalý život. Má milujúcu rodinu, bohatého a milého priateľa a na vrchole toho všetkého otvára svoju prvú samostatnú výstavu. Jej dokonalý život sa však chystá zmeniť objavom v najstaršieho chrámu na Zemi, Gobeklitepe. Archeológ menom Erhan objaví v troskách symbol, symbol, ktorý záhadným spôsobom spája Atiye s Gobeklitepom.

A práve to Atiye obráti svoj život hore nohami a podnieti jej snahu odhaliť nielen tajomstvá svojej minulosti, ale aj tie skryté v tých starodávnych ruinách. Premiéra je naplánovaná na 27. decembra. Dáš tomuto projektu šancu?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame