VIDEO Stars Wars sága sa blíži ku koncu: Epizóda IX dostáva skvelý trailer nabitý všetkým, čo sme si za 40 rokov zamilovali

Star Wars: The Rise of Skywalker. Zdroj: YouTube/Star Wars

#Čas plynie tento rok opäť akosi rýchlejšie a december je už v podstate za rohom. A s ním aj vyvrcholenie ságy rodu Skywalkerovcov. Star Wars: Epizóda IX s podtitulom Vzostup Skywalkera nadobro uzavrie príbeh, ktorý kinematografia začala písať ešte v roku 1977. Najnovší trailer vsádza nielen na nostalgiu, ale zároveň aj na množstvo nových lokácií a súbojov so svetelnými mečmi, ktoré v tejto finálnej trilógii už potrebujeme ako soľ.

VIDEO Prichádza prvý hraný seriál zo sveta Star Wars: Mandalorian bude brutálny a s westernovým nádychom

Do filmu sa vracia sa takmer celé herecké osadenstvo na čele s Daisy Ridley (Rey), Johnom Boyegom (Finn), Adamom Driverom (Kylo Ren), Oscarom Isaacom (Poe Dameron) a Anthony Danielsom (C-3P0). Uvidíme dokonca aj Marka Hamilla čoby Force Ghosta, Domhnalla Gleesona ako Generala Huxa a Kelly Marie Tran v úlohe Rose.

Čaká nás aj srdcervúci návrat Billy Dee Williamsa ako starého Landa Calrissiana. Premiéry v slovenských kinách sa dočkáme už 19. decembra. Ani ty sa už nevieš dočkať? Myslíš, že Rey skutočne prejde na temnú stranu sily?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame