VIDEO Slovenský youtuber priznal, že trpí vážnym syndrómom NPL: Neohrozuje aj vás?

Youtube

#Každý máme vlastné, súkromné problémy, o ktoré sa s verejnosťou nechceme deliť. Potom je tu však aj zvláštna kategória NPL, čiže najväčšie problémy ľudstva. NPL sa rozširuje rýchlosťou blesku. Netrpíte týmto ochorením aj vy?

Slovenský youtuber Expl0ited sa vo svojom aktuálnom počine zameral na problémy, ktoré sužujú nejedného z nás. Mohlo by sa povedať, že sa nimi trápi celý svet. Tieto problémy nazval NPL a je dosť možné, že sa vďaka tejto dobe budú ešte viac prehlbovať. Ironické video, ktorého cieľom je poukázať na to, akí sú (nielen) mladí ľudia. Vidia problémy tam, kde nie sú.

Určite si už nejeden z nás povedal, že „nemáme čo jesť“. Ak ale otvoríte doma chladničku a uvidíte poličky plné potravín, zamyslite sa nad sebou a skúste sa spýtať, či naozaj nemáte čo úst. Zatiaľ čo jedného človeka trápi to, že nemá domov a musí spať vonku v zime, druhého trápi to, že jeho mikina je ďaleko – až v detskej izbe. Podobných prípadov by sa dalo nájsť veľa.

Pozrite si nasledujúce video, ktoré má za pár dní už viac ako 200-tisíc zobrazení a zamyslite sa, či aj vás netrápia „skutočné problémy“.

Odporúčame