VIDEO Slovenský youtuber chcel vstup do ZOO zadarmo: Zahral sa na bábätko a vyšlo mu to!

youtube

#Vidieť niektoré zvieratá je možné iba v ZOO. Nečudo, že sa takéto zariadenia tešia veľkej obľube a to aj vtedy, keď je už na prvý pohľad zrejmé, že posledná investícia na zveľadenie bola pred mnohými rokmi. Zoologické záhrady si aj napriek tomu pýtajú od návštevníkov často nemalé peniaze.

Slovenskí youtuberi Expl0ited a Matúš sú známi často nepochopiteľnými nápadmi, ktorými bavia internet. Podarilo sa im zaujať aj nocou, ktorú nelegálne strávili v aquaparku. Teraz si vymysleli niečo podobné, avšak latku zdvihli ešte vyššie. Na ranu si zobrali práve to, ako sa prešmyknúť do ZOO bez toho, aby museli platiť. Nápad je to síce šialený, ale rozhodne pobaví. Jeden z nich sa tak zahral na iba 8 mesačné dieťa.

Z bazáru si kúpili detský kočík, ktorý podomácky prerobili tak, aby sa tam Expl0ited s čo najmenšími problémami zmestil a udržal. Nasledovala dokonalá maskovacia akcia kočíka a rafinovaný trik s bábikou, z ktorej použili iba telíčko, pretože tvár bola youtuberova.

Aj keď výsledok vyzeral rôzne a rozhodne nešlo o pekné dieťa, dvojici sa podarilo do ZOO bezproblémovo prešmyknúť. Najzaujímavejší na celej situácii je ale fakt, že zatiaľ čo si nikto z personálu nič podozrivé nevšimol, ostatných návštevníkov sa im prekabátiť nepodarilo. Záznam z celej akcie si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Odporúčame