VIDEO Slávni atléti ukázali svoje domáce tréningy: Pozri sa, ako si športovanie spestrila naša Slovenka

Adriano de Souza počas natáčania videa v Brazílii

Adriano de Souza počas natáčania videa v Brazílii. Zdroj: Marcelo Maragni / Red Bull Content Pool

#V dnešných dňoch sú možnosti pohybu značne obmedzené a preto si aj známe osobnosti musia vymyslieť kreatívne činnosti, aby ostali vo forme. Po celom svete sa tak začali šíriť úsmevné videá atlétov, ktorí cvičia doma a využívajú improvizované pomôcky. Pozri sa vo videách nižšie ako to zvládala Zuzana Vráblová, Carlos Tatay a ďalší.

Jesper Tjäder

Švédsky akrobatický lyžiar získal množstvo ocenení po celom svete. Táto informácia bude asi ohromovať oveľa menej, keď si uvidíš, čo predviedol na svojom balkóne – na lyžiach.

Nikolas Plytas

Populárny vodný lyžiar, ktorý pochádza z Grécka, sa na svojom nádhernom dvore zahral populárnu detskú hru. Pozri si, ako zvládol výzvu „Podlaha je láva“ pomocou lehátka, penových tyčí a ďalších nástrojov.

Sébastien Toutant

Snowboardista z Kanady sa dal tiež nahovoriť na výzvu „Podlaha je láva“. Víťaz zimných olympijských hier roku 2018 sa zmestil do svojej obývačky, kde si vytvoril prekážkovú dráhu vedúcu cez stôl, bar a stoličky.

Carlos Tatay

Španielsky motorkár, ktorý má dnes len 16 rokov sa minulý rok stal šampiónom súťaže Red Bull MotoGP Rookies Cup. Vo svojej garáži si vytvoril jedinečnú prekážkovú dráhu, ktorú zdoláva na jednokolke, aby si aj naďalej udržal vycibrenú rovnováhu.

Zuzana Vrábľová

Slovenská wakeskaterka, ktorá získala niekoľko svetových titulov vo svojej kategórii, doma necvičila sama. Na kondičný tréning si zobrala roztomilého štvornohého parťáka, ktorého si určite hneď zamiluješ.

Zdroj: Red Bull Content Pool
Odporúčame