VIDEO Sima zapálila scénu s novým hitom a na konto si pripísala ďalší úspech!

Sima

Sima vydala výbornú novinku (Zdroj: Instagram.com/simonahegerova)

#Za všetky tie roky, ktoré Sima strávila na našej hudobnej scéne, si získala srdcia naozaj masívnej fanúšikovskej základne. Dôvodom je nespočet naozaj obrovských hitov, ku ktorým sa v posledných dňoch zároveň pridala aj čerstvá novinka. O čo ide? Čítaj ďalej!

Sima opäť dominuje

Toxické vzťahy, či už romantické alebo kamarátske, nás asi nevyhnutne počas života v istej miere postretnú všetkých. Práve to je témou aj najnovšieho Siminho singlu, ktorý dorazil v podobe skladby s názvom „Forever Young“. Na produkcii tohto výborného tracku sa tradične predstavila dvojica Gajlo a SkinnyTom, pričom v sobotu sme sa dočkali aj samotného klipu. Ten si na starosti vzal talentovaný Juraj Škula, s ktorým sa zároveň Sima podujala aj na scenár, námet a réžiu. Výsledok naozaj stojí za to!

„Keď som písala túto skladbu, mojou inšpiráciou boli toxické kamarátske vzťahy, ktoré som vo svojom živote odstrihla a moji kamoši za ktorých dám ruku do ohňa! Nápad vznikol po party, kde som si uvedomila, aká som vďačná za to, akých ľudí mám pri sebe!“ vyjadrila si Sima o inšpirácii k jej najnovšiemu hitu.

Už teda viac na nič nečakaj a poď si ho vypočuť spolu s nami!

Úspech za úspechom

Nový track však nie je jedinou novinkou ohľadom tejto obľúbenej slovenskej speváčky. Rovnako v sobotu sa totiž odohral ďalší ročník Social Awards Slovakia, v ktorom si Sima na svoje konto pripísala ďalší úspech. Vďaka hlasom jej fanúšikov a fanúšičiek sa jej podarilo získať ocenenie v kategórii HUDBA.

Takto Sima poďakovala na svojom Instagrame: „Tretí rok a tretí krát je cena v kategórii HUDBA naša! Social Awards Slovakia ďakujem za nomináciu, každý rok je pre mňa výnimočný. Ďakujem všetkým, že pri mne stojíte, spolu sme prešli taaak dlhú cestu až sem a zažívame tie najmagickejšie momenty! Ďakujem, vy ste najviaaac!“

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by SIMA (@simonahegerova)

Keď by si chcel/chcela vidieť aj ďalšie novinky z našej domácej hudobnej scény, určite nás sleduj aj naďalej!

Sleduj náš TikTok  

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame