VIDEO Šialená kráľovná sadá na trón v meste popola: Hra o tróny vstupuje do finále, toto ťa čaká v poslednej časti

Zdroj: HBO

#Od premiéry finálnej časti záverečnej série Game of Thrones nás delia posledné hodiny. Čo sa týka celej ôsmej série, fanúšikovia po celom svete nie sú úplne najšťastnejší. Dej je podľa nich zbytočne uponáhľaný a konanie niektorých postáv je prinajmenšom hlúpe. Nič to však nemení na tom, že ide o seriálový fenomén a bola by obrovská škoda nebyť pri jeho vyvrcholení.

Zdroj: HBO/Helen Sloan

Z traileru sa dozvedáme, že Daenerys, ktorá vypálila celé Kráľovo prístavisko, pravdepodobne (aspoň na chvíľu) zasadne na železný trón. Jej armáda verne stojí po kráľovninom boku, no nikto sa z víťazstva neraduje. Veď a kto by sa mal, tí rozumní opustili mesto v momente, keď to ešte bolo možné (vrátane ústredných postáv), zatiaľ čo zvyšok ľudí zhorel v troskách najväčšieho sídla celého kontinentu.

Ďalej môžeme sledovať Tyriona, ako zhrozený kráča ulicami mesta, z ktorého zostali len trosky a popol. Na malý moment môžeme vidieť aj Aryu, ktorá sa takmer s istotou bude chcieť pomstiť za to, čo Daenerys urobila. Ako to celé dopadne a či vôbec bude spravodlivosti učinené za dosť sa dozvieme už čoskoro. Máš nejakú vlastnú teóriu, ako by mohol seriál skončiť? Sem s ňou!

Zdroj: HBO, YouTube
Odporúčame