VIDEO Samuel L. Jackson je nový hlas asistenta Amazon Alexa: Priprav sa aj na nadávky, takto to vyzeralo na nahrávaní

Samuel L. Jackson. Zdroj: YouTube/Amazon Echo

#Samuel L. Jackson je bezpochyby jedným z najznámejších hercov Hollywoodu. Od začiatku svojej kariéry sme ho mohli vidieť vo viac než stovke filmov, pričom mnoho z nich dnes patrí už medzi klasiky. Spomeňme snímky, ako Smrtonosná pasca 3, The 51st State, Jackie Brownová, Vyvolený, Rodinka úžasných, V reťaziach, Drsný Shaft, Hady v lietadle, Divoký Django, ako aj účasť v prequelovej trilógii či malé úlohy v Tarantinových filmoch Kill Bill 2 a Nehanební bastardi.

V neposlednom rade treba spomenúť aj jeho úlohu v Marvel Cinematic Universe, kde stvárňuje Nicka Furyho a vidieť sme ho mohli už niekoľkokrát vo viacerých filmoch. No a teraz tento herec smeruje do tvojej obývačky. Samozrejme za predpokladu, že vlastníš domáceho hlasového asistenta od Amazonu s názvom Alexa.

Do tej totiž prichádza prvý z ponuky Celebrity Voices, čo v praxi znamená, že hlas Alexy bude znieť ako Samuel L. Jackson. Na výber by si mal dokonca mať aj verziu, v ktorej si herec nedáva servítku pred ústa, takže po obývačke sa ti pokojne môže rozliehať jeho povestné „motherf*cker“. Siahneš po tejto možnosti do svojho hlasového asistenta?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, Amazon,
Odporúčame