VIDEO Režisér Grandhotela Budapešť ukázal šialený trailer pre nový film: Toľko skvelých hercov na jednom pľaci ešte nebolo

The French Dispatch. Zdroj: YouTube/SearchlightPictures

#Režiséra Wesa Andersona a jeho filmy buď milujete, alebo nenávidíte. Nedá sa mu ale uprieť to, že každý jeho projekt je originálnym príspevkom do kinematografie. Či už ide o snímky, ako Až vyjde Mesiac, Psí ostrov či Grandhotel Budapešť, vždy si dokázal nájsť prienik medzi artovým a bežným divákov, čo sa podarí len málokomu.

A pravdepodobne to nebude inak ani v prípade jeho najnovšieho filmu The French Dispatch. Dej filmu bude sledovať amerického novinára, ktorý žije vo Francúzsku, kde sa rozhodne vytvoriť svoj vlastný magazín. Práve skrz ten bude viesť boj o to, aby mohol písať hlavne to, čo chce on sám.

The French Dispatch. Zdroj: YouTube/SearchlightPictures

Okrem šialeného traileru, ktorý nájdeš nižšie, tu máme ešte aj zoznam hercov, ktorí sa v snímke objavia. A musíme povedať, že ide o doslova neuveriteľný zoznam, ktorý vyráža dych. Je priam neskutočné, že Anderson dokázal pritiahnuť do filmu všetky tieto mená.

Konkrétne uvidíš hercov, ako Bill Murray, Owen Wilson, Adrien Brody, Wally Wolodarsky, Bob Balaban, Tilda Swinton, Frances McDormand, Timothée Chalamet, Léa Seydoux, Benicio del Toro, Henry Winkler, Elisabeth Moss, Griffin Dunne, Lyna Khoudri, Jeffrey Wright, Mathieu Amalric, Stephen Park, Liev Schreiber, Edward Norton, Willem Dafoe, Lois Smith, Saoirse Ronan či Christoph Waltz. Čo hovoríš na trailer?

Zdroj: collider.com, YouTube
Odporúčame