VIDEO Rambo preleje poslednú krv: Sleduj nadupadný trailer plný zabíjania a pomsty

Zdroj: YouTube/Lionsgate Movies

#Filmová séria Ramba je popri Rockym tou najikonickejšou vo filmovom živote Sylvestera Stallona. Z oboch postáv sa stali legendy, ktoré poznajú nielen pamätníci, ale aj deti či dokonca ľudia, ktorí tieto snímky nikdy nevideli. Každá jedna éra však jedného dňa musí skončiť. Zatiaľ čo s Rockym sme sa definitívne rozlúčili v druhom Creedovi, Rambo dá divákom posledné zbohom tento rok v septembri.

Zdroj: YouTube/Lionsgate Movies

Na striebornom plátne ho uvidíme po 11 rokoch. Z Ramba sa stal samotár, ostrihal si svoje dlhé vlasy a usídlil sa na ranči, kde bojuje so svojim silným posttraumatickým syndrómom. Keď sa však dozvie, že jeho vnučka zmizla na párty v Mexico City, je nútený vydať sa na juh, kde odhaľuje špinavé obchodovanie so sexuálnymi otrokyňami. Nastáva prudký zostup do pekla, v ktorom bude rozhodne umierať veľmi veľa ľudí.

Stallone už pred nakrúcaním prezradil, že film bude na štýl Táto krajina nie je pre mladých. Úprimne, sledovať staručkého Ramba v tempe predchádzajúcich filmov by bolo asi utrpením nielen pre divákov, ale aj samotného herca. Preto je dobré, že tvorcovia sa rozhodli vydať úplne iným smerom. Nakoniec to vyzerá na krvavý masaker priamo na ranči v štýle R-kového Sám doma. A to môže byť rozhodne cool. Čo na trailer hovoríš ty?

Zdroj: Lionsgate Studio
Zdroj: Comingsoon, CSFD, YouTube
Odporúčame