VIDEO Pripomeň si Jesseho cestu naprieč seriálom Breaking Bad: Tragická kompilácia s novou piesňou láka na celovečerák

Zdroj: YouTube/Netflix

#Seriál Breaking Bad patrí aj po rokoch k tomu najlepšiemu, čo televízna produkcia kedy vytvorila. O to viac prekvapila informácia, že jeho tvorca Vince Gilligan pripravuje celovečerný film o udalostiach, ktoré nasledovali po jeho skončení. Ten sa má zamerať na Jesseho Pinkmana v podaní Aarona Paula a jeho ceste za slobodou.

Seriál Breaking Bad dostáva filmové pokračovanie: Uvidíš ho na Netflixe, sleduj prvý trailer s odhaleným dátumom vydania

Jeho premiéry sa dočkáme už 11. októbra a úprimne, nevieme sa dočkať. Svoje očakávania však krotíme, lebo stále prevláda názor, že finále Breaking Bad je jednoducho neprekonateľné a pokračovanie je viac-menej zbytočné. Netflix sa nám rozhodol pripomenúť, aká náročná Jesseho cesta bola, a to kompiláciou scén, ktoré v seriáli najviac túto postavu ovplyvnili.

To všetko s novou piesňou Enchanted od Chloe X Halle. Netflix tak zároveň dáva svojim divákom vedieť, že všetky epizódy jedného z najlepších seriálov vôbec sú pre každého k dispozícii. Pokiaľ sa teda chceš poriadne pripraviť na premiéru filmu, je najvyšší čas sa pustiť do sledovania.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame